Strona głównaWiadomościBNP Paribas Bank Polska rozpoczyna współpracę z Lowe Warsaw

BNP Paribas Bank Polska rozpoczyna współpracę z Lowe Warsaw

W połowie grudnia BNP Paribas Bank Polska rozpoczyna współpracę z nową agencją reklamową. Zakończony właśnie przetarg wygrała agencja Lowe Warsaw, która przez najbliższe dwa lata obsługiwać będzie Bank w zakresie komunikacji ATL i BTL.


Do przetargu ogłoszonego 16 października br. zaproszono cztery agencje. W ocenie ofert Bank BNP Paribas brał pod uwagę przede wszystkim kreatywność, a także adekwatność zaproponowanych koncepcji do wypracowanej wcześniej przez Bank strategii komunikacji.

Agencja Lowe Warsaw wykazała się precyzyjnym zrozumieniem briefu, czyli naszych potrzeb – mówi Dorota Haller, dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej, Korporacyjnej i PR w BNP Paribas Banku Polska.

 

W swojej propozycji zawarła wszystkie elementy, na których najbardziej nam zależało: oryginalną wyróżniającą myśl kreatywną na bardzo zatłoczonym i konkurencyjnym rynku, świetne adaptacje na różnorodne media oraz „call-to-action” – to wszystko w niezwykle ambitnym timingu i budżecie. Dlatego oferta Lowe Warsaw została przez nas najwyżej oceniona i jeszcze w grudniu rozpoczynamy współpracę, z czego się bardzo cieszę– mówi Dorota Haller.

 

Umowa o współpracy między BNP Paribas Bankiem Polska a agencją Lowe Warsaw obowiązywać będzie przez dwa lata. Agencja obecna jest na polskim rynku od 2001 roku, na swoim koncie ma współpracę z wieloma dużymi i rozpoznawalnymi markami, takimi jak Warta, Chivas czy Knorr. Koordynację przetargu oraz proces formalno-prawny wspierała firma doradcza Shortlist Consulting, współpracująca z Departamentem Komunikacji Marketingowej, Korporacyjnej i PR oraz Departamentem Zakupów BNP Paribas Banku.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular