Strona główna Wiadomości Biała EKOlokata na 3,7 proc. jest już w BossaBanku

Biała EKOlokata na 3,7 proc. jest już w BossaBanku

Biała EKOlokata na 3,7 proc. jest już w BossaBanku

Dostęp do blisko 200 funduszy inwestycyjnych, lokat bankowych, ubezpieczeń oferuje internetowa, innowacyjna platforma oszczędnościowo-inwestycyjna BossaBank. Projekt ten jest wspólnym przedsięwzięciem Banku Ochrony Środowiska i Domu Maklerskiego BOŚ.


Oferta BossaBanku, który wystartował w ostatnich dniach, jest systematycznie wzbogacana o nowe produkty oszczędnościowe. Do sprzedaży trafiła właśnie 4-miesięczna Biała EKOlokata z oprocentowaniem 3,7 proc. w skali roku (oferowana w ramach promocji dla nowych Klientów). Na Platformie dostępne jest też już konto oszczędnościowe EKOprofit z oprocentowaniem do 3 proc.

 

Produkty depozytowe to jednak nie jedyny wyróżnik BossaBanku. Platforma umożliwia klientom tworzenie własnych, indywidualnych portfeli oszczędnościowo-inwestycyjnych. W jednym miejscu, obok wspomnianych już lokat dostępne są także fundusze inwestycyjne, a sam Klient może korzystać ze specjalnego Menadżera Inwestycji.

 

Eksperckie wsparcie klienta


W budowaniu portfela inwestycyjnego pomaga dostępny na platformie przewodnik, który wyjaśnia klientowi BossaBanku różnice między poszczególnymi funduszami. Dodatkowym wsparciem jest Menadżer Inwestycji. Klient określa w nim m.in. cel, wielkość, horyzont czasowy inwestycji, a nawet wskazuje swoje dotychczasowe doświadczenia w lokowaniu środków. Po przejściu przez ten proces użytkownik BossaBanku otrzymuje propozycję lokat i funduszy (wraz z dotychczasowymi wynikami funduszy, ich profilem inwestycyjnym), między którymi może dowolnie dzielić swoje środki.

 

Miks funduszy i lokat


Na platformie znajduje się aż 16 TFI oferujących łącznie dostęp do blisko 200 funduszy inwestycyjnych. Jest to ich rynkowe spektrum, począwszy od funduszy pieniężnych po fundusze akcji. Dodatkowo Klient może wybiera między specjalnie stworzonymi na potrzeby BossaBanku lokatami. To atrakcyjnie oprocentowane depozyty, o różnych okresach oszczędzania. Ponadto każda z dostępnych na platformie lokat, zgodnie z misją BOŚ Banku, ma zaszyty w sobie pierwiastek eko. Obecnie od każdego założonego przez Klienta i utrzymanego ponad jeden miesiąc depozytu, BOŚ Bank odprowadza po 2 zł z własnych środków na specjalny fundusz wspierający dzikie zwierzęta.

 

 

Konto kluczem do systemu


Aby w pełni korzystać z możliwości platformy BOŚ i DM BOŚ wystarczy założyć bezpłatne e-KONTO BossaBank. Bezprowizyjne są też przelewy składane za pośrednictwem BOŚBank24 Twoje e-Konto, czy wypłaty z bankomatów usytuowanych przy placówkach BOŚ Banku (darmowe są również dwie pierwsze wypłaty z innych bankomatów na terenie całego kraju). Posiadacz rachunku otrzymuje ponadto dostęp do pakietu ubezpieczeń NNW z assistance medycznym.

 

Inwestycje 24/7


– „Oszczędzaj i inwestuj z głową” – to myśl przewodnia, która towarzyszyła nam podczas tworzenia platformy BossaBank. Naszym celem jest zaoferowanie klientowi szeregu narzędzi do optymalnego lokowania oszczędności pomiędzy produktami bankowymi i inwestycyjnymi – mówi Przemysław Figarski, wiceprezes zarządu Banku Ochrony Środowiska.

– Warto też podkreślić, że platforma BossaBank będzie systematycznie rozwijana, zarówno co do wachlarza produktów, w tym atrakcyjnych ubezpieczeń, czy łączonych lokat z koszykami funduszy inwestycyjnych, jak i w odniesieniu do samej integracji systemów IT BOŚ oraz naszego Domu Maklerskiego – tak, aby Klient w jednym miejscu mógł także zobaczyć efekty podejmowanych przez siebie decyzji inwestycyjnych – dodaje wiceprezes BOŚ.

 

Oprocentowanie lokat w BossaBanku (oprocentowanie stałe)

Lokata

 

Oprocentowanie w skali roku

 

Czas trwania lokaty

 

Biała EKOlokata

 

3,7 proc. (oprocentowanie promocyjne)

 

4 miesiące

 

EKOlokata

 

3,4 proc.

 

7 miesięcy

 

EKOlokata

 

2,8 proc.

 

10 dni

 

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.