Strona główna Wiadomości BGŻOptima promuje Lokatę Bezkarną na 3 proc. w kampanii "Maksymalna dawka zysków"

BGŻOptima promuje Lokatę Bezkarną na 3 proc. w kampanii "Maksymalna dawka zysków"

BGŻOptima promuje Lokatę Bezkarną na 3 proc. w kampanii "Maksymalna dawka zysków"

BGŻOptima rusza z kampanią promującą flagowy produkt dla nowych klientów – Lokatę Bezkarną. Kampania, w której ponownie zobaczymy Optymian, bohaterów marki, wspiera promocyjną ofertę 3 proc. w skali roku na trzymiesięcznej Lokacie Bezkarnej. Spoty będzie można obejrzeć w Internecie od 22 czerwca.


Lokata Bezkarna to produkt oferowany przez BGŻOptima nowym klientom. Jego unikalną cechą jest możliwość zerwania depozytu w dowolnym momencie bez utraty wypracowanych do tej pory odsetek. Trzymiesięczny depozyt można założyć na kwoty od 1 000 do 100 000 złotych. Jedynym warunkiem jest otwarcie w banku bezpłatnego konta oszczędnościowego.

 

W najnowszej kampanii promującej Lokatę Bezkarną na 3 proc. powracają dobrze znani bohaterowie marki, Optymianie. To przybysze z bezkresu Internetu, którzy z lekkim przymrużeniem oka prezentują ofertę BGŻOptima w nowych spotach i na stronie internetowej marki. Są również gospodarzami fanpage BGŻOptima na Facebooku, poświęconego tematyce oszczędzania i inwestowania.

 

Lokata Bezkarna cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób szukających atrakcyjnego produktu oszczędnościowego. Celem kampanii jest zachęcenie nowych klientów do skorzystania z oferty BGŻOptima. Chcemy jednocześnie zwiększyć rozpoznawalność naszej marki i jej atrakcyjnej oferty wśród osób, które dopiero myślą o pomnażaniu swoich oszczędności –mówi Radosław Kozłowski, dyrektor marketingu BGŻOptima.

 

Kampania BGŻOptima wykorzystująca spoty i inne formaty reklamowe z Optymianami, realizowana będzie w całości w Internecie, na głównych portalach i w sieciach afiliacyjnych. Jak podkreśla Radosław Kozłowski, Internet jest najbardziej naturalnym środowiskiem reklamowym dla marki oszczędnościowego banku online, dlatego to właśnie tutaj koncentrują się działania promocyjne BGŻOptima.

 

Kampania „Maksymalna dawka zysków” potrwa do końca lipca. Za przygotowanie kreacji do niej odpowiadała agencje Publicis Lion i Publicis DWL. Media zaplanowała agencja mediowa Sales&More.

 

Szczegóły oferty Lokaty Bezkarnej:

  • Gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty

  • Oprocentowanie 3 proc. w skali roku;

  • 3 miesięczny okres deponowania;

  • Kwota minimalna lokaty – 1 000 zł;

  • Kwota maksymalna lokaty – 100 000 zł;

  • Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę.

Źródło: BGŻOptima

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.