Barbara Borgieł-Cury z ING w Radzie Nadzorczej PSP

W marcu 2017 roku, Barbara Borgieł-Cury, dyrektor Centrum Agile Bankowości Codziennej w ING Banku Śląskim, została powołana na Członka Rady Nadzorczej spółki Polski Standard Płatności. Kadencja trwa trzy lata.


Barbara Borgieł-Cury od początku swojej kariery zawodowej w ING Banku Śląskim jest związana z obszarem płatności, w tym mobilnych, kart oraz rachunków.

 

W 2010 roku została powołana na stanowisko Dyrektora Departamentu Detalicznych Produktów Płatniczych i Kart, następnie Departamentu Rachunków, Kart i Płatności. Podczas tego okresu ING Bank Śląski wdrożył do oferty pierwszą kartę zbliżeniową, pierwszy bankomat zbliżeniowy w Polsce oraz możliwość dokonywania szybkich przelewów Express Elixir.

 

W latach 2014–2016, jako Dyrektor Programu Next Generation of Banking, była odpowiedzialna za wdrożenie nowego systemu bankowości internetowej oraz mobilnej dla klientów detalicznych – Moje ING. 

 

Obecnie w ING Banku Śląskim jest odpowiedzialna za obszar Kont, płatności, kart płatniczych i płatności mobilnych dla klientów indywidualnych. Na tym stanowisku jest odpowiedzialna również za współpracę z integratorami oraz organizacjami płatniczymi.

 

Barbara Borgieł-Cury jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny).

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.