Strona głównaWiadomościBank Pocztowy przedłuża promocje kredytów

Bank Pocztowy przedłuża promocje kredytów

Do końca września br. Klienci Banku Pocztowego mogą skorzystać z trzech promocji kredytów gotówkowych.

– W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów zdecydowaliśmy się na utrzymaniu oferty kredytowej, z oprocentowaniem wynoszącym 9,99%. Kredyt ten zajmował czołowe miejsca w rankingach eksperckich (m.in. money.pl i bankier.pl) – mówi Michał Moskalik, Zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

W ramach promocji, Bank oferuje Klientom trzy rodzaje kredytów gotówkowych. Osoby zatrudnione w firmach i zakładach, które Bank uznaje za bezpieczne i stabilne (m.in. Urzędy Marszałkowskie, jednostki budżetowe czy szeroko pojęta służba zdrowia), przedstawiciele wolnych zawodów oraz emeryci MSWiA mogą skorzystać z kredytu, którego oprocentowanie wynosi 9,99%, a prowizja to 3%. Dodatkowo Bank proponuje ubezpieczenie NNW w cenie 28 zł miesięcznie, które nie stanowi zabezpieczenia kredytu.

Okres kredytowy może wynieść nawet 150 miesięcy, natomiast maksymalna wysokość kredytu to 150 000 zł.

Specjalna oferta została również przygotowana dla Nestorów oraz pozostałych Klientów. Parametry kredytu gotówkowego dla Nestora to: 13,99% oraz prowizja 4% i ubezpieczenie na życie 0,35%. Okres kredytowania może wynieść do 120 miesiącu, natomiast minimalna kwota od 500 zł. Jest to jeden z niewielu kredytów na rynku dedykowanych grupie Nestorów.

Parametry promocyjnej oferty dla pozostałych Klientów to: oprocentowanie 11,99%, prowizja 2% i ubezpieczenie NNW 28 zł miesięcznie lub na życie 0,35%.

Nowy kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

O promocyjny kredyt do 30 września br. można wnioskować na każdej Poczcie, w Placówkach i Mikrooddziałach Banku Pocztowego.

Źródło: Bank Pocztowy

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular