Strona główna Wiadomości Bank Millennium – najbardziej innowacyjny

Bank Millennium – najbardziej innowacyjny

Bank Millennium – najbardziej innowacyjny

Bank Millennium uznany przez przedstawicieli świata nauki, finansów, ubezpieczeń, biznesu i mediów za najbardziej innowacyjny bank.

 

6 kwietnia 2016 r. podczas Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, po raz piąty zostały przyznane nagrody w Konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Za Najbardziej Innowacyjny Bank 2015 roku uznano Bank Millennium S.A. Kapituła konkursu nagrodziła bank za innowacyjny sposób myślenia, obejmujący wszystkie procesy i struktury firmy oraz wykorzystanie nowych technologii tak, aby ułatwić swoim klientom codzienne bankowanie.

 

Prezes Banku Millennium, Joao Bras Jorge odbierając nagrodę mówił, że: Innowacyjność w Banku Millennium to innowacyjność 360°, czyli nie tylko nowoczesne technologie i rozwiązania, ale także sposób myślenia i filozofia działania. Dodał również, że innowacyjność i rozwój technologii jest celem strategicznym Banku Millennium i obejmuje wszystkie procesy i struktury firmy: Udowadniamy, że nowe technologie to także dziedzina bankowa, która służy projektowaniu takich rozwiązań dla klienta, aby miał łatwiejszy i bezpieczniejszy dostęp do produktów, a w kontaktach z bankiem czuł się dobrze i wyjątkowo.

 

Innowacyjność Banku Millennium jest dostrzegana i doceniana przez międzynarodowe branżowe środowisko. Omnichannel – innowacyjny projekt Banku, został uznany za najlepszy w konkursie Cool Business Awards in Financial Services, podczas konferencji branżowej zorganizowanej przez prestiżową instytucję doradczą Gartner. Podejście omnikanałowe zakłada całkowitą integrację kanałów dystrybucji. Wzorując się na harmonijnej współpracy wszystkich zmysłów człowieka, wypracowano system, który płynnie integruje wszystkie dostępne dla klienta kanały bankowości.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.