Strona główna Wiadomości Bank BPH wprowadza promocyjne – zerowe marże kredytów dla mikro- i małych firm.

Bank BPH wprowadza promocyjne – zerowe marże kredytów dla mikro- i małych firm.

Bank BPH wprowadza promocyjne – zerowe marże kredytów dla mikro- i małych firm.

W ramach oferty specjalnej dla mikro- i małych firm, klienci z tego segmentu, którzy do 21 lipca tego roku złożą wniosek o kredyt i uzyskają pozytywną decyzję kredytową uzyskają marżę na poziomie 0% przez 3 miesiące od dnia uruchomienia kredytu. Oznacza to, że oprocentowanie kredytu w tym czasie będzie stanowić wyłącznie stawka WIBOR.

 

Promocją objęty został limit debetowy w koncie, kredyt na zakup środków transportu Auto Sezam, nieodnawialna pożyczka hipoteczna (w tym przypadku przyznanie marży na poziomie 0 proc. zależy od kondycji finansowej kredytobiorcy) oraz prosty kredyt inwestycyjny przeznaczony na zakup nieruchomości, w tym finansowanie budowy, remontu czy adaptacji.

Po 3 miesiącach marża kredytu osiągnie poziom określony w umowie kredytowej i w ramach promocji również będzie niższa od stawek obowiązujących w standardowej ofercie.

 

O kredyt z promocyjną marżą mogą ubiegać się zarówno firmy będące klientami Banku BPH, jak i nowi klienci, którzy nie korzystali dotąd z usług tego banku. Wniosek kredytowy można złożyć w oddziałach Banku BPH prowadzących obsługę firm na terenie całego kraju.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.