Bank BGŻ wyróżniony Srebrnym Listkiem CSR "Polityki"

Bank BGŻ otrzymał Srebrny Listek CSR POLITYKI, przyznawany przez redakcję tygodnika POLITYKA firmom zaangażowanym i odpowiedzialnym społecznie.

W tegorocznym zestawieniu POLITYKI Bank BGŻ znalazł się wśród firm, które w swojej codziennej działalności operacyjnej deklarują uwzględnianie wszystkich kluczowych rozwiązań normy ISO 26000. Firmy te często opierają się na najlepszych lokalnych i globalnych praktykach oraz stosują międzynarodowe standardy, a o efektach swoich działań cyklicznie informują interesariuszy. Dodatkowo jury dobrze oceniło system zarządzania etyką oraz doceniło najwyższe standardy zarządzania personelem.

– Ideę zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego rozumiemy jako nasze zobowiązanie i powinność. Cieszymy się z tego wyróżnienia, które jest dla nas jednocześnie motywatorem do ciągłego, odpowiedzialnego doskonalenia naszego biznesu – mówi Małgorzata Zdzienicka-Grabarz, dyrektor Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Banku BGŻ BNP Paribas.

Tak jak w poprzednich latach poddane zostały analizie wyniki odpowiedzi udzielonych przez 113 firm na ankietę online.

Tygodnik POLITYKA już po raz czwarty przyznał Złote, Srebrne i Białe Listki CSR największym przedsiębiorstwom prowadzącym działalność w Polsce. Partnerem merytorycznym była firma doradcza Deloitte. Zestawienie jest corocznym przeglądem działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), jako wkładu w zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny.

Źródło: Bank BGŻ

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.