Strona główna Wiadomości Bank BGŻ wyróżniony Srebrnym Listkiem CSR "Polityki"

Bank BGŻ wyróżniony Srebrnym Listkiem CSR "Polityki"

Bank BGŻ wyróżniony Srebrnym Listkiem CSR "Polityki"

Bank BGŻ otrzymał Srebrny Listek CSR POLITYKI, przyznawany przez redakcję tygodnika POLITYKA firmom zaangażowanym i odpowiedzialnym społecznie.

W tegorocznym zestawieniu POLITYKI Bank BGŻ znalazł się wśród firm, które w swojej codziennej działalności operacyjnej deklarują uwzględnianie wszystkich kluczowych rozwiązań normy ISO 26000. Firmy te często opierają się na najlepszych lokalnych i globalnych praktykach oraz stosują międzynarodowe standardy, a o efektach swoich działań cyklicznie informują interesariuszy. Dodatkowo jury dobrze oceniło system zarządzania etyką oraz doceniło najwyższe standardy zarządzania personelem.

– Ideę zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego rozumiemy jako nasze zobowiązanie i powinność. Cieszymy się z tego wyróżnienia, które jest dla nas jednocześnie motywatorem do ciągłego, odpowiedzialnego doskonalenia naszego biznesu – mówi Małgorzata Zdzienicka-Grabarz, dyrektor Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Banku BGŻ BNP Paribas.

Tak jak w poprzednich latach poddane zostały analizie wyniki odpowiedzi udzielonych przez 113 firm na ankietę online.

Tygodnik POLITYKA już po raz czwarty przyznał Złote, Srebrne i Białe Listki CSR największym przedsiębiorstwom prowadzącym działalność w Polsce. Partnerem merytorycznym była firma doradcza Deloitte. Zestawienie jest corocznym przeglądem działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), jako wkładu w zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.