Strona główna Wiadomości Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza do kina pod gwiazdami

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza do kina pod gwiazdami

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza do kina pod gwiazdami

Najsłynniejszy agent świata, klimat Madagaskaru, zapach prażonego  popcornu –  to wszystko pod rozgwieżdżonym niebem. Bank BGŻ BNP PARIBAS zaprasza do „Kina pod gwiazdami”, cykl Filmowych Pikników Rodzinnych, które gościć będą każdego dnia w jednej z  56 miejscowości na terenie całego kraju. 

 

– Już po raz drugi postanowiliśmy spotkać się z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami w kinie. Mamy nadzieję, że podobnie jak w 2014 roku nasza akcja będzie się cieszyć ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców – powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas. Zaangażowanie w kino, to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej banku, którą realizujemy pod hasłem „We love cinema” – dodała A. Wilczyńska.

 

„Kino pod gwiazdami” to oprócz plenerowych pokazów filmowych hitów: „Pingwiny z Madagaskaru” oraz „Skyfall”, także cały dzień filmowych atrakcji. Jedną z nich będzie quiz wiedzy filmowej. . Najmłodsi będą tropić bajkowe postaci i bawić się w magiczne kalambury. Nie lada wyzwanie czeka na uczestników „Filmowego podróżowania”. Najodważniejsze z rodzin udowodnią, że pakowanie wakacyjnego plecaka zajmuje im nie dłużej, niż wysłanie smsa. Będzie możliwość ścigania się w układaniu bajkowych klocków na czas i wzięcia udziału w konkursie sprawdzającym dykcję.

 

Akcja zaplanowana została od 3 lipca do 30 sierpnia, każdego dnia w jednej z 56 miejscowości. Stanowić będzie jedno z największych w Polsce Road Show w okresie letnim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.