Strona główna Wiadomości Bank BGŻ BNP Paribas najlepszy w Consumer Finance

Bank BGŻ BNP Paribas najlepszy w Consumer Finance

Bank BGŻ BNP Paribas najlepszy w Consumer Finance

Bank BGŻ BNP Paribas zwyciężył w kategorii „Consumer Finance” w rankingu „50 Największych Banków w Polsce” przygotowanym przez „Miesięcznik Finansowy BANK”.

 

Bank BGŻ BNP Paribas w wyniku fuzji przeprowadzonej w 2015 r. znacząco zwiększył portfel kredytów dla klientów indywidualnych i uzyskał największy wzrost wartościowy spośród wszystkich banków biorących udział w tegorocznej edycji rankingu.

 

– Bardzo cieszy nas to wyróżnienie. Consumer Finance stanowi bardzo ważny obszar oferty produktowej Banku BGŻ BNP Paribas. Wyróżnienie potwierdza naszą pozycję lidera w segmencie kredytów konsumpcyjnych i dobrą ofertę, którą cenią sobie klienci. Ta nagroda motywuje nas do jeszcze większego wysiłku, aby ją stale rozwijać i dostosowywać do zmieniających się potrzeb klientów – powiedział Michel Thebault, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas.

 

Ranking „50 Największych Banków w Polsce” tworzony jest przez niezależnych analityków rynkowych, którzy na podstawie danych finansowych banków za poprzedni rok oceniają pozycję rynkową instytucji finansowych na tle całego sektora bankowego i wybierają zwycięzców w kilku kategoriach. O pozycji banków decydują konkretne dane.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.