Strona główna Wiadomości Atrakcyjna trzynastka w Inteligo

Atrakcyjna trzynastka w Inteligo

Atrakcyjna trzynastka w Inteligo

Od dziś do końca grudnia w Inteligo można otworzyć 13-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 3,13% w skali roku.

Lokatę można otworzyć w serwisie transakcyjnym Inteligo lub telefonicznie za pośrednictwem konsultanta. Minimalna kwota lokaty to 1500 zł, zaś w przypadku maksymalnej kwoty nie ma ograniczeń. Za otwarcie i prowadzenie lokaty o stałym oprocentowaniu bank nie pobiera żadnych opłat. Zysk z lokaty podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych według zasad obowiązujących w dniu kapitalizacji odsetek. W przypadku konieczności zerwania lokaty przed zakończeniem okresu jej trwania, bank wypłaci połowę naliczonych odsetek – za okres od dnia otwarcia lokaty do dnia poprzedzającego jej zerwanie.

Lokata dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów, którzy zdecydują się otworzyć bezpłatne Konto Inteligo.

Jak otworzyć lokatę w serwisie transakcyjnym Inteligo?

Krok 1. Zlecenie otwarcia lokaty w serwisie transakcyjnym Inteligo
Po zalogowaniu do konta w sekcji „Lokaty” należy wybrać opcję „Nowa lokata”, a następnie „Otwórz” przy wybranej lokacie o stałym oprocentowaniu.

Krok 2. Określenie kwoty i parametrów otwieranej lokaty
Minimalna kwota to 1500 zł, można też wybrać czas trwania lokaty, opcję jej przedłużenia i sposób dysponowania odsetkami.

Krok 3. Akceptacja regulaminu lokaty
Oświadczenie klienta, że zapoznał się z „Regulaminem otwierania i prowadzenia lokat terminowych w złotych polskich w ramach Konta Inteligo” i akceptacja zawartych tam warunków.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.