Strona głównaWiadomości3,5% w świątecznym prezencie - Lokata Promocyjna w Nordea

3,5% w świątecznym prezencie – Lokata Promocyjna w Nordea

Nordea Bank Polska wprowadza do oferty nowy rodzaj lokaty o stałym oprocentowaniu – „Lokatę Promocyjną”, której oprocentowanie wynosi aż 3,5% w skali roku. Propozycja skierowana jest zarówno do nowych, jak i aktualnych klientów.


Od 11 grudnia 2013 roku do grupy dziewięciu depozytów terminowych, będących stale w ofercie banku Nordea, dołącza „Lokata Promocyjna”. Produkt został stworzony z myślą o osobach, które posiadają lub otworzą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, dysponują środkami w innych bankach lub instytucjach finansowych i chcą je ulokować w Nordea Bank Polska.

 

Lokata zakładana jest na okres czterech miesięcy ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 3,50% w skali roku. Każdy klient może założyć dowolną liczbę „Lokat Promocyjnych”.

 

Minimalna kwota pojedynczej wynosi 1 000 zł, przy czym suma wszystkich depozytów z promocyjnym oprocentowaniem nie może przekroczyć 5 000 000 zł. Możliwością ulokowania środków w ramach oferty objęte są nowe środki, czyli kwoty stanowiące nadwyżkę ponad sumę aktywów zgromadzonych w Nordea Bank Polska na dzień 30 listopada 2013 roku.

Propozycja banku wyróżnia się niską kwotą minimalną, od której można założyć depozyt oraz wysokim oprocentowaniem. Dzięki stałej stawce, która gwarantuje niezmienność oprocentowania przez cały okres deponowania środków, „Lokata Promocyjna” pozwala na zabezpieczenie oszczędności przed spadkiem stóp procentowych oraz zapewnia uzyskanie wcześniej zakładanych zysków. Bank umożliwia założenie lokaty w dowolnym oddziale banku Nordea w Polsce oraz na infolinii.

 

Z oferty można skorzystać w terminie od 11 grudnia 2013 roku do 31 stycznia 2014 roku.

Źródło: Nordea Bank Polska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular