Strona główna Wiadomości Aplikacja mobilna na iPada dla klientów Citi Handlowy

Aplikacja mobilna na iPada dla klientów Citi Handlowy

Aplikacja mobilna na iPada dla klientów Citi Handlowy

Citi Handlowy uruchomił nową aplikację bankowości mobilnej, tym razem na iPada. Aplikacja od początku do końca zostałazaprojektowana specjalnie na tablety. Stąd czytelne ikonki, bogata grafika, intuicyjna i wygodna nawigacja.

 

To przyjazne narzędzie do zarządzania finansami, które oprócz standardowych funkcji oferuje klientom m.in. możliwość aplikowania o wybrany produkt, przejrzystą porównywarkę ofert oraz wyszukiwarkę rabatów dostępnych dla klientów Citi Handlowy w Polsce i na całym świecie. To kolejny ważny krok w realizacji strategii digitalizacji Citi Handlowy. W ubiegłym tygodniu Bank otworzył nowoczesną placówkę Smart .

 

Aplikacja Citi Handlowy for iPad to kolejny, po Citi Mobile i FotoKasie, krok w rozwoju naszej bankowości mobilnej.Dotychczas Citi Mobile dostępne na Android, iPhone i BlackBerry zdobyło ponad 140 tys. klientów. Wersja na tablet ma szanse przekonać do mobilnej bankowości Citi Handlowy kolejnych. Dlaczego? Bo stworzyliśmy ją właśnie z myślą o użytkownikach tabletów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Pokazują to choćby ostatnie badania sprzedaży sprzętu elektronicznego firmy Gfk. Wynika z nich, żew pierwszym półroczu Polacy kupili o ponad 140 proc. tabletów więcej niż rok temu. mówi Krzysztof Grzeszczuk, Dyrektor Biura Produktów Zdalnych i Nowych Technologii Citi Handlowy.

 

Bank na tablecie

 

Aplikacja dostarcza klientom pełen obraz ich finansów. Po zalogowaniu każdy klient zobaczy stan swojego rachunku w formie wykresu, a na nim bieżące i początkowe saldo swojego rachunku, oraz sumę obciążeń z ostatnich 30 dni. Pozwoli to lepiej przeanalizować i zaplanować wydatki. Na razie funkcja wykresu dostępna jest dla konta osobistego i oszczędnościowego.

 

 

Pełna oferta produktowa

 

Z poziomu aplikacji dostępna jest pełna oferta produktowa banku. Jeszcze przed zalogowaniem można zapoznać się z warunkami poszczególnych produktów i usług. Dużym udogodnienie dla użytkowników tabletów jest tu również prosta i przejrzysta, grafika. Poza tym wszystkie kategorie produktów zostały zebrane w jednym miejscu.

 

 

Aby ułatwić wybór odpowiedniej oferty, bank przygotował porównywarkę kont osobistych i oszczędnościowych oraz kart kredytowych. Takie zestawienie pomoże dobrać ofertę do potrzeb klienta i wskazać najbardziej efektywny kosztowo produkt. Jeśli klienta zainteresuje któryś z produktów może od razu, bezpośrednio z poziomu aplikacji złożyć o niego wniosek.

 

 

Wyszukiwarka oddziałów, bankomatów i rabatów

 

Aplikacja wykorzystuje system geolokalizacji, dzięki której klienci szybko mogą odnaleźć najbliższy im bankomat, oddział czy też punkt oferujący rabaty w całej Polsce. Klient może określić, w jakiej odległości od ich aktualnego położenia takie punkty mają się znajdować – w odległości 1 km, 5 km czy nawet 10 km. Na ekranie iPada pojawia się mapa wskazująca ich aktualne położenie, lokalizację punków działających w ramach Programu Rabatowego Kart Płatniczych Citi Handlowy oraz drogę dotarcia do danego punktu. Użytkownicy mogą także wyszukać rabat uwzględniając branżę, miasto, a nawet państwo. Citi Handlowy jako jedyny bank w Polsce oferuje wyszukiwarkę rabatów dostępnych na całym świecie. Klienci mają dostęp do ponad 6 000 ofert na świecie od dobrych restauracji i salonów spa, po linie lotnicze i sklepy z artykułami luksusowymi. Użytkownicy mogą podzielić się informacjami o rabatach ze swoimi znajomymi na Facebooku.


 

Wiele innych funkcji

 

Dzięki aplikacji klienci mogą także m.in. sprawdzić stan konta i karty kredytowej, sprawdzić historię transakcji z ostatnich 12 miesięcy, wykonać przelew pomiędzy własnymi rachunkami oraz do zdefiniowanych wcześniej odbiorów krajowych, zarówno z konta, jak i karty kredytowej, spłacić zadłużenie karty lub pożyczkę, opłacić rachunki, czy też sprawdzić kursy walut. Za pośrednictwem aplikacji klienci mają równie dostęp do swojego rachunku brokerskiego. Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

 

Aplikację Citi Handlowy for iPad można bezpłatnie pobrać w App Store. Dla wygody klientów, bank zachował dotychczasowe zasady logowania. Klient korzysta z tej samej nazwy użytkownika i hasła, której używa do systemu Citibank Online i Citi Mobile. Film instruktarzowy dostępny jest na kanale banku na youtube.pl http://www.youtube.com/watch?v=yYEq7CyngHI&feature=c4-overview&list=UUH4Xx7frnRZrX2aNs8oUvsQ

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.