Akcja "Aktywni zyskują" – klienci Toyota Bank zarabiają potrójnie

6 grudnia 2016 roku wystartowała akcja „Aktywni zyskują”, która jest zwieńczeniem całorocznej kampanii „Rok korzyści z Toyota Bank” realizowanej przy współpracy z Agora Performance. Stali Klienci zyskują potrójnie – za spełnienie warunków promocji otrzymają bowiem zysk z oprocentowania, premię w wysokości 50 zł oraz dodatkową miesięczną premię za wydatki na stacjach paliw.


„Aktywni zyskują” to promocja organizowana w ramach długofalowej kampanii „Rok korzyści z Toyota Bank” realizowanej przez Agora Performance i Toyota Bank Polska. W ramach trwających działań, które wystartowały na początku 2016 roku, organizatorzy przeprowadzili już szereg akcji promocyjnych, na których klienci mogli zarabiać i oszczędzać na wiele różnych sposobów.

 

W celu przystąpienia do najnowszej promocji „Aktywni zyskują”, należy posiadać Konto Jedyne (założone w ramach jednej z siedmiu poprzednich akcji), zarejestrować się do dnia 19.12.2016 r. na dedykowanej stronie organizatora: aktywnizyskuja.zpremia.pl oraz najpóźniej do dnia 8.01.2017 r. uruchomić lokatę Plan Depozytowy na 130 dni (stałe oprocentowanie 2,50% w skali roku) na minimalną kwotę 10 000 zł. Jeśli przez co najmniej 40 dni (licząc od dnia założenia lokaty), klient utrzyma zwiększone o kwotę min. 10 000 zł saldo wszystkich depozytów które posiadał w Toyota Bank na dzień 05.12.2016 r., otrzyma premię pieniężną w wysokości 50 zł.

 

Aktywni uczestnicy zyskują potrójnie: oprócz zysku z oprocentowania oraz premii na nowej lokacie, mogą także nadal korzystać z dodatkowej promocji ze zwrotem za paliwo. Promocja „Tankuj korzyści do pełna”organizowana przez Toyota Bank, została niedawno przedłużona do końca 2017 roku. Dzięki temu zmotoryzowani klienci, znów mają możliwość oszczędzania na zakupach na stacjach paliw – nawet do 50 zł miesięcznie.

 

Toyota Bank w ramach „Roku korzyści” daje swoim klientom wiele różnych sposobów na zarabianie i pomnażanie oszczędności. Premiując wszystkich zmotoryzowanych i oszczędzających, Agora Performance oraz Toyota Bank planują w 2017 roku kontynuować wsparcie aktywnych klientów kolejnymi działaniami promocyjnymi.

 

Pragniemy pokazać wszystkim dotychczasowym oraz potencjalnym klientom, iż długofalowa relacja z nami rodzi wiele korzyści. Ostatnie siedem akcji promocyjnych cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno naszych dotychczasowych klientów jak i tych nowoprzybyłych. To utwierdziło nas w przekonaniu, że warto kontynuować tego rodzaju format i przede wszystkim nagradzać lojalnych klientów. Już teraz mogę śmiało powiedzieć, że przyszły rok, będzie kolejnym rokiem korzyści dla aktywnych klientów naszego banku – mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.

 

Na lokacie –Plan Depozytowy na 130 dni można zdeponować od 3 000 do nawet 100 000 zł z gwarantowanym przez cały okres jej trwania oprocentowaniem 2,50% w skali roku. Natomiast Konto Jedyne to rachunek sprzyjający wszystkim zmotoryzowanym, bez względu na wiek czy markę posiadanego samochodu – jest całkowicie darmowy dla osób, które wykonają transakcje kartą na przynajmniej 400 zł w miesiącu. Uczestnicy promocji w ramach założonego Konta Jedynego, otrzymują również od banku darmowy Serwis Medyczny oraz Serwis Moto. Dzięki tym pakietom będą mogli skorzystać m.in. z naprawy pojazdu, holowania czy też pomocy medycznej.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.