Strona główna Wiadomości 4,5 proc. na Pierwszej Lokacie Meritum Banku

4,5 proc. na Pierwszej Lokacie Meritum Banku

4,5 proc. na Pierwszej Lokacie Meritum Banku

 4,5 proc. oferuje Meritum Bank na 3-miesięcznej Pierwszej Lokacie, którą mogą założyć klienci otwierający Proste Konto Osobiste. Nowa stawka oprocentowania pozostaje jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.

 

Oprocentowanie Pierwszej Lokaty wynosi obecnie 4,5 proc. w skali roku dla kwot od 500 zł do 20 tys. zł oraz 3,5 proc. dla kwot powyżej 20 tys. zł.

 

Pierwsza Lokata oferowana jest nowym klientom, którzy zdecydują się na założenie Prostego Konta Osobistego, co można zrobić przez Internet w ciągu 15 minut, bez czekania na kuriera i wychodzenia z domu. Po otwarciu konta Klient ma miesiąc na złożenie wniosku o założenie Pierwszej Lokaty.

 

Bank nie pobiera opłat za prowadzenie Prostego Konta Osobistego, wydanie i korzystanie z karty debetowej, przelewy internetowe (poza natychmiastowymi) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Co więcej, aby cieszyć się brakiem opłat, klienci nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków. Bank nie wymaga miesięcznych wpływów na konto w określonej wysokości, czy też minimalnej liczby bądź wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową.

 

Minimalna kwota wymagana do założenia Pierwszej Lokaty to 500 zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu deponowania. Klient może założyć tylko jedną Pierwszą Lokatę, ale ma możliwość korzystania bez ograniczeń z wachlarza innych lokat w ofercie Meritum Banku.

Źródło: Meritum Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.