Strona główna Wiadomości Otwarcie nowej placówki BS Limanowa

Otwarcie nowej placówki BS Limanowa

Otwarcie nowej placówki BS Limanowa

30 lipca br. miało miejsce uroczyste otwarcie nowego oddziału banku w miejscowości Szczyrzyc. Jest to już 26. placówka na terenie powiatu limanowskiego, a 31. w całej Małopolsce. Otwarcie kolejnej placówki stanowi element strategii podnoszenia dostępności usług dla naszych klientów, jest również kolejnym krokiem w prezentacji nowoczesnego oblicza banku ze 136-letnią tradycją.

 

Nowy oddział mieści się w nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiekcie usytuowanym w centrum Szczyrzyca. Nowatorska, odważna aranżacja wnętrza nie pozostawia obojętnym nikogo z odwiedzających. Projektanci dołożyli wszelkich starań, by placówka kojarzyła się z wartościami bliskimi bankowi – z przywiązaniem do tradycji oraz twórczym z niej korzystaniem dla osiągania celów osadzonych w przyszłości. Widoczne w wystroju motywy kamienne i drewniane mają sugerować, że bank opiera się na naturalnych, a przez to trwałych fundamentach, a także czerpie z wyjątkowych cech regionu, w którym działa.

 

 

Efekt wizualny nie oznacza jednak kompromisu z funkcjonalnością. Przestrzeń zostało zaaranżowana nieszablonowo, z uwzględnieniem potrzeb konkretnych grup klientów. W oddziale wyodrębniona została strefa całodobowa z bankomatem i e-kioskiem, udało się też stworzyć profesjonalną i przyjazną przestrzeń przeznaczoną dla klienta biznesowego.

 

– Otwarcie kolejnej, już 31. placówki banku wprowadza wiele korzystnych zmian, zarówno
z perspektywy klienta, jak i banku. Liczymy na to, że nowy oddział umocni naszą pozycję na lokalnym rynku i zwiększy dostępność do oferowanych przez nas usług i produktów bankowych. Szczyrzyc, podobnie jak inne lokalizacje naszych placówek, jest miejscem wyjątkowym – ze względu na historię i tradycje, ale też na obecny potencjał gospodarczy. Wierzymy, że możemy pomóc tej społeczności we wszechstronnym rozwoju – mówi prezes banku Adam Dudek.

 

Bank Spółdzielczy w Limanowej bazuje na 136-letnim doświadczeniu, dlatego wie jak ważne jest dziedzictwo. Kultura i tradycja może oznaczać również tradycję przedsiębiorczości i kulturę pracowitości, których obecność pomaga odnaleźć się w nowoczesnym świecie, opartym głównie na technologii. Umiejętność wsłuchiwania się w naukę płynącą od poprzedników pozwala lepiej odgadywać przyszłe potrzeby rynku i klientów oraz osiągać wyższy poziom współpracy z różnorodnymi kontrahentami. Bank poszerza sieć swoich placówek, a w istniejących wprowadza nowe rozwiązania technologiczne i organizacyjne. Czynione są starania, aby każdy z oddziałów był wizualizacją wartości Banku – nowoczesności, funkcjonalności i dostępności dla klientów, ale też silnych związków ze społecznością lokalną.

 

Źródło: BS Limanowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.