Strona główna Wiadomości 3,6% zysku na 185-dniowej lokacie w Alior Banku

3,6% zysku na 185-dniowej lokacie w Alior Banku

3,6% zysku na 185-dniowej lokacie w Alior Banku

Alior Bank przygotował dla wszystkich poszukujących najlepszych sposobów na ulokowanie oszczędności nową, 185-dniową lokatę z oprocentowaniem 3,6% w skali roku. Jest to jedna z najatrakcyjniejszych lokat dostępnych na rynku.
   
Obecnie znalezienie na rynku lokaty z oprocentowaniem wyższym niż 3% stanowi nie lada wyzwanie. Na tym tle wyróżnia się nowa, 185-dniowa lokata z oprocentowaniem 3,6% w skali roku, oferowana przez Alior Bank. Co ważne, oferta skierowana jest zarówno do obecnych klientów, jak i do osób, które dotychczas nie korzystały z produktów i usług Alior Banku.

Minimalna kwota lokaty to zaledwie 1.000 zł. Każda osoba może założyć dowolną liczbę lokat, bez górnego limitu kwotowego. W przypadku obecnych klientów Alior Banku warunkiem otwarcia lokaty jest ulokowanie na niej nowych środków, tj. zdeponowanych po 2 września br.

Nowi klienci, aby założyć lokatę, mogą skorzystać z internetowego wniosku iLokata na stronie www.lokata.aliorbank.pl lub odwiedzić dowolną z blisko 800 placówek banku. Obecni klienci mogą otworzyć lokatę w każdej placówce banku lub za pośrednictwem infolinii.

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.