Strona główna Wiadomości 200 tys. zł na dowolny cel dla przedsiębiorców w BIZ Banku

200 tys. zł na dowolny cel dla przedsiębiorców w BIZ Banku

200 tys. zł na dowolny cel dla przedsiębiorców w BIZ Banku

Decyzja o finansowaniu nawet w 5 minut, dostęp do środków w ciągu 24 godzin
i możliwość podwyższenia kwoty kredytu dzięki mechanizmowi prognozy wzrostu dochodów – to główne atuty nowej oferty kredytowej dla przedsiębiorców w BIZ Banku.

 

Podstawą udzielenia kredytu jest PIT za ubiegły rok. Dla uproszczenia procedury zrezygnowano z wniosku papierowego. I dlatego, jak twierdzą przedstawiciele banku, wystarczy zaledwie jedna wizyta w oddziale, aby załatwić wszelkie formalności.  – Na spłatę tego kredytu dajemy klientom nawet 12 lat, co oczywiście przekłada się na niskie miesięczne obciążenie ratą – mówi Agnieszka Porębska-Kość, dyrektor Obszaru Bankowości Przedsiębiorstw i Finansowania w BIZ Banku.

Za udzielenie kredytu bank pobiera prowizję od 0,99 proc., natomiast oprocentowanie zaczyna się od 4,7 proc.

 

Kredyt dla przedsiębiorców w BIZ Banku to oferta dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą co najmniej od roku i rozliczających się z Urzędem Skarbowym za pomocą Księgi Przychodów i Rozchodów. Otrzymane środki można przeznaczyć na dowolny cel firmowy lub konsolidację innych kredytów firmowych.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest Pakiet Flexi dołączany opcjonalnie do kredytu, umożliwiający zmianę dat płatności rat, zawieszenie spłaty rat kapitałowych na 3 miesiące, zmianę wysokości rat na określony czas, czy wydłużenia okresu kredytowania łącznie nawet
o 6 miesięcy.

 

Kredyt dla przedsiębiorców dostępny jest w oddziałach BIZ Banku, placówkach partnerskich oraz u pośredników. Decyzję kredytową można uzyskać już podczas rozmowy telefonicznej z doradcą, po podaniu danych firmy. Ponadto doradcy dojeżdżają we wskazane miejsce uwzględniając charakter pracy klienta.

 

BIZ Bank

Źródło: FM Bank PBP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.