Strona główna Wiadomości 100 tys. zł na rejs jachtem i nowy samochód w loterii BPH

100 tys. zł na rejs jachtem i nowy samochód w loterii BPH

100 tys. zł na rejs jachtem i nowy samochód w loterii BPH

100 tys. zł na rejs jachtem i nowy samochód – takie plany mają zwycięzcy loterii „Prosta Promocja” Banku BPH. Wśród klientów, którzy od 28 stycznia do 26 kwietnia br. otworzyli w Banku BPH konto osobiste z kartą debetową bądź zawarli umowę o kredyt gotówkowy lub kartę kredytową i spełnili warunki regulaminu loterii, bank rozlosował 5 tysięcy nagród w wysokości 100 zł oraz 3 nagrody główne o wartości 100 tys. zł każda.

 

Łączna pula nagród w Loterii Banku BPH wyniosła ponad 800 tys. zł. W okresie trwania oferty promocyjnej bank cyklicznie losował nagrody I stopnia o wartości 100 zł wśród klientów spełniających warunki regulaminu. Losowanie 3 nagród głównych po 100 tys. zł dla każdej grupy produktowej odbyło się 14 sierpnia 2013 r. Szczęście dopisało p. Januszowi z Nowego Sącza, p. Andrzejowi z Giżycka oraz p. Pawłowi z Poznania.

 

– Wygraną w części przeznaczę na rejs jachtem po Morzu Śródziemnym. Pozostałą sumę odłożyłem na koncie oszczędnościowym w Banku BPH- powiedział p. Andrzej z Giżycka. Z kolei p. Paweł z Poznania mówi: Najpierw kupiłem nowy samochód. Częścią nagrody podzieliłem się z dziećmi. Natomiast p. Janusz z Nowego Sącza postanowił całą nagrodę zainwestować.

 

Warunkiem udziału w loterii było otrzymanie losu przyznawanego dla wniosków złożonych między 28 stycznia a 26 kwietnia br. Nagrody I stopnia klienci mogli wypłacić z dowolnego bankomatu Banku BPH lub z bankomatów Euronet Polska, natomiast nagrody główne zostały przekazane na rachunek wskazany przez klientów.

 

Do każdej z nagród głównych bank przeznaczył dodatkową kwotę w wysokości 11 111 zł
na pokrycie podatku od wygranej, dzięki czemu zwycięzcy otrzymali po 100 tys. zł netto.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.