100 tys. zł dla zwycięzcy Wakacyjnej losomanii w Banku Zachodnim WBK

Bank Zachodni WBK rozpoczyna loterię, w której pula nagród wynosi 350 tys. zł netto. Główną nagrodę stanowi 100 tys. zł.

W loterii mogą wziąć udział wszyscy nowi oraz obecni Klienci Banku Zachodniego WBK, w tym także obsługiwani w marce „Kredyt Bank”. Do udziału w losowaniu uprawniają losy, przyznawane za zakup lub korzystanie z produktów banku. Każda osoba, która chce wziąć udział w loterii, powinna zarejestrować się na stronie www.bzwbk.pl/loteria i od momentu rejestracji zbierać losy przyznawane za szereg aktywności. Bank premiuje otwarcie konta osobistego wraz z kartą, wydanie karty kredytowej oraz zwiększenie limitu w karcie, wpływ na konto osobiste (w wysokości min. 1000 zł, bez wpłat z własnych rachunków oraz wpłat gotówkowych), transakcje bezgotówkowe kartami do konta lub kredytowymi (minimum 20 zł), uruchomienie usługi Ratio (spłata zadłużenia na karcie kredytowej w wygodnych ratach), zaciągnięcie kredytu gotówkowego lub limitu w koncie osobistym. Ponadto za wszystkie aktywności na kartach MasterCard PAYBACK przyznawane są podwójne ilości losów.

– Mechanizm loterii doskonale sprawdził się w naszym Banku, stąd jego ponowne wykorzystanie. W zeszłym roku w analogicznej kampanii wzięło udział blisko 75 tys. unikalnych użytkowników, którzy łącznie zebrali prawie 6,5 mln losów. – powiedział Marcin Pawłowski, dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych i Rozliczeniowych. – Loteria wesprze zarówno akwizycję nowych produktów, jak i aktywność klientów na produktach już posiadanych, liczymy na duże zainteresowanie klientów.

Nagroda główna w wysokości 100 tys. zł zostanie wylosowana 2 października 2013 r. Ponadto co tydzień będą się odbywać losowania 25 nagród po 1000 zł.

Loteria promocyjna „Wakacyjna losomania” trwa od 15 lipca do 30 grudnia 2013 roku, natomiast okres zbierania losów od 15 lipca do 15 września br.

Źródło: BZ WBK

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.