1% na rachunku firmowym dbNET Biznes w Deutsche Bank Polska

Deutsche Bank Polska wprowadza oprocentowanie bieżącego rachunku firmowego dbNET Biznes. Z oferty skorzystać mogą nowi Klienci Banku. Bezpłatny rachunek internetowy dbNET Biznes skierowany jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.


Środki zdeponowane na rachunkach dbNET Biznes będą oprocentowane na poziomie 1% do kwoty 50 tys. zł. Pozostałe wolne środki przedsiębiorcy mogą ulokować na bezpłatnym rachunku oszczędnościowym db Oszczędna Firma, który także jest oprocentowany na poziomie 1% – mówi Rafał Gawroński, Dyrektor Departamentu Klienta Firmowego
w Deutsche Bank Polska.

 

– Badanie Deutsche Bank z 2013 r. wskazało, że dla niemal 80 proc. ankietowanych właścicieli firm najważniejszą cechą konta firmowego, jest koszt jego prowadzenia, a także możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów. – Trzeba jednak pamiętać, że w ciągu tych 3 lat, sytuacja na rynku bankowym zmieniła się w sposób istotny, a darmowych usług bankowych jest coraz mniej – mówi Rafał Gawroński. – Tym bardziej więc warto dobrze przeanalizować dostępne oferty, zanim podejmie się decyzję o założeniu rachunku tak, aby wybrać tę, która przyniesie posiadaczowi najwięcej realnych korzyści. W przypadku rachunku dbNET Biznes, poza 1% na rachunku oraz 1% na rachunku oszczędnościowym atutem jest także pakiet rozwiązań dodatkowych np. darmowy dostęp do usług księgowych lub do ofert kurierskich i paczkomatów, czy ubezpieczenie assistance – wymienia Rafał Gawroński. – Choć oczywiście jedną z wciąż najbardziej kluczowych dla polskich mikroprzedsiębiorców kwestii jest brak opłat za prowadzenie rachunku, przelewy, wpłaty
i wypłaty w Oddziałach banku czy wypłaty z bankomatów.

 

Rachunek dbNET Biznes


dbNET Biznes to rachunek internetowy uruchamiany zdalnie, bez konieczności wizyty
w Oddziale, wyłącznie na podstawie dowodu osobistego. Oprócz braku opłaty za prowadzenie rachunku, krajowe przelewy internetowe (oraz jeden przelew zagraniczny SEPA w miesiącu) zlecane drogą elektroniczną i użytkowanie karty debetowej Visa Business Electron (pod warunkiem dokonania minimum 1 transakcji w miesiącu), Klient może za darmo dokonywać wpłat i wypłat gotówkowych we wszystkich Oddziałach Banku oraz we wszystkich bankomatach w kraju i na świecie.

 

Do rachunku dbNET Biznes dołączone jest bezpłatne ubezpieczenie assistance, a także Pakiet Przedsiębiorczy obejmujący usługi dodatkowe: księgowość online (na portalu faktura.deutschebank.pl), rabaty na bilety lotnicze, tańsze przesyłki za pośrednictwem serwisu Paczkomaty.pl.

 

Dodatkowo każdy posiadacz rachunku dbNET Biznes może skorzystać z bezpłatnego, wyżej oprocentowanego db Konta Oszczędnościowego, którego oprocentowanie wynosi 1%
w skali roku (dla pozostałych Klientów firmowych nie posiadających rachunku dbNET Biznes 0,75%).

 

Wniosek o otwarcie rachunku dbNET Biznes można złożyć za pośrednictwem Internetu, na stronie www.deutschebank.pl lub dedykowanej rachunkowi stronie www.dbnetbiznes.pl.

Umowa rachunku jest dostarczana Klientowi przez kuriera.

 

Rachunek można otworzyć również w ponad 120 Oddziałach Banku.

 

Zalety rachunku dbNET Biznes:

 • 0 złza prowadzenie rachunku głównego

 • 0 złza wpłaty i wypłaty gotówkowe w Oddziałach Banku

 • 0 złza wypłaty w bankomatach na całym świecie

 • 0 złza przelewy krajowe (realizacja przez db easyNET)*

 • 0 zł za przelewy do ZUS i US (realizacja db easyNET)

 • 0 zł za 1 przelew zagraniczny w miesiącu (SEPA), (realizacja db easyNET)

 • 0 złza wydanie karty debetowej

 • 0 zł,za użytkowanie karty debetowej (w przypadku dokonania 1 dowolnej transakcji
  w miesiącu)

 • Oprocentowanie rachunku głównego – 1 proc. w skali roku

 • rachunek db Oszczędna Firma o oprocentowaniu 1 proc. w skali roku

 • możliwość zdalnego otwarcia rachunku wyłącznie na podstawie dowodu osobistego.

* nie dotyczy przelewów SEPA

Niniejszy materiał, wraz z informacjami w nim zawartymi, nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zawiera on jedynie ogólne informacje na temat opisywanych produktów. Dokument ten jest przygotowany ze względów informacyjnych wyłącznie na potrzeby mediów. W celu otrzymania dalszych informacji prosimy o kontakt z Deutsche Bank Polska S.A.


Deutsche Bank Polska S.A.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.