"Zbliżaj. Wygrywaj." – Alior Bank nagradza aktywnych użytkowników Android Pay

Wystartował konkurs „Zbliżaj. Wygrywaj.” premiujący klientów Alior Banku, którzy aktywnie korzystają z płatności mobilnych Android Pay. W konkursie, który potrwa do 31 marca, do wygrania są smartfony oraz karty podarunkowe na zakupy w sklepie Google Play.


W konkursie „Zbliżaj. Wygrywaj.” mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni klienci Alior Banku, a także osoby, które w trakcie trwania konkursu zdecydują się na korzystanie z usług banku. Zasady są proste – wystarczy płacić kartą płatniczą „podpiętą” do aplikacji Android Pay (dotyczy także kart kantoru walutowego). Wygrają te osoby, które w podanym czasie wykonają najwięcej transakcji, przy czym pojedyncza wartość płatności brana pod uwagę w konkursie musi wynosić minimum 2 zł.

 

Rywalizacja trwa od 1 lutego do 31 marca 2017 r. i podzielona została na dwa jednomiesięczne etapy. Pula nagród w każdym z nich obejmuje pięć smartfonów Nexus 6P (32 GB) oraz 50 kart podarunkowych o wartości 50 zł każda do wykorzystania podczas zakupów w sklepie Google Play.

 

Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie dwóch odsłon konkursu, aby umożliwić udział także osobom, które nie są jeszcze naszymi klientami. Jesteśmy przekonani, że mobilna usługa płatności Android Pay w połączeniu z parametrami naszych kont (Konto Wyższej Jakości, Konto Rozsądne lub Konto Internetowe) zachęcają do skorzystania z oferowanych przez nas innowacyjnych rozwiązań– mówi Łukasz Majchrzyk, ekspert ds. marketingu w Alior Banku.

 

Klienci Alior Banku jako jedni z pierwszych w Polsce mogą korzystać z usługi Android Pay, umożliwiającej płacenie za pomocą smartfona z systemem Android i technologią NFC w dowolnym terminalu akceptującym płatności zbliżeniowe. Aby korzystać z usługi, wystarczy pobrać aplikację Android Pay ze sklepu Google Play, zarejestrować się i dodać kartę kredytową albo debetową Alior Banku lub Kantoru Walutowego Alior Banku.

Źródło: Alior Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.