Strona główna Wiadomości Zarabiaj elastycznie na Funduszu z 8% lokatą w BGŻOptima

Zarabiaj elastycznie na Funduszu z 8% lokatą w BGŻOptima

Zarabiaj elastycznie na Funduszu z 8% lokatą w BGŻOptima

 Fundusz z 8% lokatą w BGŻOptima łączy oszczędzanie na wysokooprocentowanym trzymiesięcznym depozycie z możliwością osiągnięcia ponadprzeciętnych zysków z inwestycji w fundusze. Co ważne, klient ma możliwość elastycznego zarządzania swoimi środkami w ramach palety subfunduszy Skarbiec TFI. Takie połączenie to optymalne rozwiązanie dla osób, szukających rozwiązań na powiększanie swoich oszczędności w sytuacji, kiedy standardowe oprocentowanie depozytów nie jest już tak atrakcyjne jak kiedyś.


– W świetle ostatnich zmian w Radzie Polityki Pieniężnej można przypuszczać, że na prognozowaną na przyszły rok podwyżkę stóp procentowych, trzeba będzie jeszcze poczekać – mówi Piotr Grzybczak, dyrektor zarządzający BGŻOptima. – Dla niektórych klientów, oznacza to, że tradycyjne produkty bankowe nie będą przynosić oczekiwanych przez nich zysków. Z myślą o takich osobach wprowadziliśmy do naszej oferty Fundusz z 8% lokatą. Takie rozwiązanie z jednej strony daje poczucie bezpieczeństwa, a z drugiej – pozwala osiągnąć potencjalnie wysoką stopę zwrotu – podkreśla.

 

Co ważne, w ramach Funduszu z 8% lokatą klient samodzielnie kształtuje swoją strategię inwestycyjną, dzięki możliwości wyboru subfunduszy o różnym stopniu ryzyka i modyfikacji koszyka bez ograniczeń i dodatkowych opłat w całym okresie trwania inwestycji (brak opłat za nabycie i odkupienie jednostek uczestnictwa).

 

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie 8 proc. na lokacie wystarczy otworzyć depozyt na minimum 1000 złotych oraz nabyć jednostki uczestnictwa wybranych subfunduszy Skarbiec TFI (Depozytowy, Obligacja, III Filar, Waga, Akcja, Spółek Wzrostowych lub Małych i Średnich Spółek) za kwotę minimum dwukrotnie wyższą, niż ta odłożona na lokacie i utrzymać je przez cały okres jej trwania. Klient sam decyduje, czy chce skorzystać ze wszystkich proponowanych subfunduszy, czy tylko z wybranych. Od niego również zależy, czy będą to rozwiązania bardziej ryzykowne i potencjalnie bardziej zyskowne, czy bezpieczniejsze. Nawet jeśli klient zdecyduje się wycofać środki z inwestycji, będzie mógł ze swojej lokaty uzyskać gwarantowane 2,5 proc. w skali roku.

 

Fundusz z 8% lokatą dostępny jest dla wszystkich klientów posiadających Konto Indywidualne w BGŻOptima. Oferta ważna jest do 28 lutego.

Szczegółowe parametry oferty Funduszu z 8% lokatą:

  • 0 zł za nabycie i odkupienie jednostek uczestnictwa subfunduszy,

  • promocyjne oprocentowanie lokaty 3-miesięcznej to aż 8 proc. w skali roku,

  • możliwość zwiększenia zysku poprzez inwestycję w subfundusze Skarbiec TFI (Depozytowy, Obligacja, III Filar, Waga, Akcja, Spółek Wzrostowych lub Małych i Średnich Spółek),

  • minimalna kwota lokaty – 1000 zł,

  • minimalna kwota inwestycji w subfundusze – dwukrotność kwoty lokaty w ramach Funduszu z 8% lokatą,

  • jeden klient może założyć tylko 1 lokatę

Więcej informacji na http://www.bgzoptima.pl/

Źródło: BGŻOptima

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.