X subskrypcja lokaty inwestycyjnej w Banku BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas rozpoczęła się X subskrypcja lokaty inwestycyjnej. Nowa propozycja to dwuletnia lokata, której oprocentowanie jest uzależnione od zmian kursu średniego USD wobec PLN według Narodowego Banku Polskiego.


Obserwacje kursu będą prowadzone w cyklach miesięcznych. Rozpoczną się 1 lutego 2017 r. i będą prowadzone do 29 stycznia 2019 r. Zysk klienta może wynieść nawet 6 proc. w skali 24 miesięcy, jeśli we wszystkich dniach obserwacji kurs średni  USD/PLN NBP będzie znajdował się w wyznaczonym przedziale tzn. będzie nie wyższy od kursu średniego USD/PLN z 1 lutego 2017 r. powiększonego o 55 groszy oraz nie niższy od kursu średniego USD/PLN z 1 lutego 2017 r. pomniejszonego o 10 groszy.

Prognozy ekonomistów Banku BGŻ BNP Paribas dotyczące kształtowania się stóp procentowych w Polsce oraz za granicą, popytu na waluty krajów należących do rynków wschodzących (w tym Polski) oraz tempa wzrostu gospodarczego Polski pozwalają oczekiwać, że na koniec 2017 r. kurs USD/PLN będzie kształtował się w okolicach poziomu 4,51 zł. Natomiast w okresie kolejnego roku, czyli do końca 2018 r. spodziewany jest spadek kursu USD/PLN (umocnienie złotego) do poziomu 4,22 zł powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Lokata jest objęta 100 proc. gwarancji kapitału, z zastrzeżeniem pobrania opłaty za zerwanie lokaty w okresie lokacyjnym (maksymalnie 1 proc.). Minimalna kwota inwestycji wynosi 4 000 zł.

Z oferty Banku można skorzystać do 31 stycznia 2016 r. Dostępna jest ona we wszystkich oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas, Contact Center oraz serwisie [email protected]. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.bgzbnpparibas.pl oraz pod numerem infolinii: 0 801 321 123.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.