Wyróżnienie Szpalty Roku dla Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas otrzymał wyróżnienie w branżowym konkursie Power of Content Marketing Awards Szpalty Roku! Jury Konkursu, złożone ze specjalistów z zakresu komunikacji marketingowej, nagrodziło projekt Banku AgroKurier magazyn nowoczesnego rolnika w kategorii: content marketing rolnictwo i pokrewne, doceniając magazyn za praktyczne treści, nieinwazyjnie połączone z ofertą produktową oraz przemyślane podejście do formy gazety i sposobu jej dystrybucji. 

 

Statuetki wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 6 czerwca 2017 r. w Warszawie.

 AgroKurier to autorski projekt Banku BGŻ BNP Paribas, zainicjowany w 2016 r., którego celem jest dostarczanie ciekawych, poszukiwanych i chętnie czytanych informacji pomocnych w prowadzeniu gospodarstw i firm agro. Magazyn dedykowany jest  ludziom i sprawom związanym z rolnictwem. Gazeta dystrybuowana jest podczas masowych imprez targowych, w których Bank bierze udział oraz we wszystkich oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas. 

 

AgroKurier realizowany jest we współpracy z agencją AUDE, od kilku lat przygotowującej projekty odnoszące sukcesy w konkursach custom publishing w Polsce i na świecie (m.in. USA, Niemcy). 

Konkurs Power of Content Marketing Awards Szpalty Roku organizowany jest od dziesięciu lat przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska. Ma na celu upowszechnianie wysokich standardów branży w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. Power of Content Marketing Awards to jedyny w Polsce konkurs, który wyróżnia najlepsze projekty content marketingowe (digital i print).

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.