Strona główna Wiadomości Wyróżnienie dla 150 tysięcznego wnioskodawcy w programie "Rodzina 500 plus" w PKO BP

Wyróżnienie dla 150 tysięcznego wnioskodawcy w programie "Rodzina 500 plus" w PKO BP

Wyróżnienie dla 150 tysięcznego wnioskodawcy w programie "Rodzina 500 plus" w PKO BP

W maju liczba wniosków w programie Rodzina 500 plus, złożonych przez bankowość internetową PKO Banku Polskiego, przekroczyła 150 tys. Bank uczcił to wydarzenie wręczając bonus rodzicowi, który wysłał on-line 150-tysięczny dokument. Osobą, która złożyła ów szczęśliwy wniosek, jest pani Monika z Żyrardowa.


1 czerwca w oddziale PKO Banku Polskiego w Żyrardowie miało miejsce uroczyste wręczenie czeku na kwotę 3 tysięcy złotych, który otrzymała mama dwójki dzieci w wieku 5 i 8 lat. Razem z mamą wzięły udział w uroczystości, a ponieważ odbyła się ona w Dniu Dziecka, otrzymały dodatkowo plecaki z zestawami gadżetów PKO Junior i SKO. Szczęśliwa laureatka jest długoletnią posiadaczką konta w PKO Banku Polskim. Korzystając z możliwości złożenia wniosku przez system bankowości internetowej wypełniła wniosek Rodzina 500 plus logując się do serwisu iPKO.

 

To dla nas duże wydarzenie. Bardzo się cieszymy, że klientka naszego oddziału została w ten sposób wyróżniona. Wielu naszych klientów skorzystało z możliwości złożenia wniosku przez serwis iPKO. Świadomość, że skutecznie wspieramy rozwój lokalnej społeczności budując kulturę społeczeństwa cyfrowego daje dużą satysfakcję – mówi Kamila Żuchowska, dyrektor oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Żyrardowie.

 

Nagrodę wręczył Jan Walczak – dyrektor Regionu Bankowości Detalicznej PKO w Łodzi, któremu podlega oddział w Żyrardowie.

 

PKO Bank Polski jako pierwszy podjął inicjatywę wsparcia programu Rodzina 500 plus umożliwiając składanie wniosków przez serwisy bankowości internetowej iPKO i Inteligo. Doceniając wybór przez klientów bankowości internetowej, bank podkreśla stałe wsparcie programu zwracając jednocześnie uwagę na wygodną i szybką metodą wnioskowania o świadczenie on-line – mówi Jan Walczak.

 

Oferta dla rodzin


Zaangażowaniu banku w realizację programu Rodzina 500 plus towarzyszy specjalna oferta, którą bank przygotował dla uczestników programu. Każdy uprawniony do świadczenia rodzinnego może założyć PKO Konto za Zero na preferencyjnych warunkach. PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+ jest bezwarunkowo bezpłatne. Kartę debetowa wydawana do konta będzie również bezpłatna, gdy klient miesięczne zapłaci nią za zakupy co najmniej 200 zł. W przeciwnym wypadku opłata za obsługę wyniesie karty jedynie 1,9 zł miesięcznie. Warunkiem utrzymania wspomnianych preferencyjnych warunków jest przekazywanie świadczenia z programu rodzina 500 plus na to konto.

 

Ponadto bank proponuje rodzicom by świadczenia w ramach Programu 500 plus wykorzystali także do nauki swoich pociech korzystania z pieniędzy, zakładając dzieciom dedykowane im konta – PKO Konto Dziecka dla dzieci poniżej 13. roku życia lub PKO Konta Pierwszego dla 13-latków i starszych, którzy nie osiągnęli pełnoletności.

 

Dla rodziców chcących otrzymane świadczenia 500 plus zainwestować w przyszłość potomków np. naukę, Bank przygotował elastyczny sposób systematycznego oszczędzania – Kapitał na dziecko. Jest to lokata z grupy Programów Budowania Kapitału. Odkładając nań od 100 zł do 500 zł miesięcznie przez maksymalnie 15 lat można budować „Kapitał dla Dziecka”. Za regularne oszczędzanie posiadacz lokaty otrzymuje co pół roku premię odsetkową, która powiększa o 0,20 proc. podstawowe oprocentowanie lokaty (stawka WIBOR 3M). Odsetki dopisywane są do kwoty lokaty co 6 miesięcy.

 

Wsparcie budowy cyfrowego państwa


Udział PKO Banku Polskiego w programie Rodzina 500 plus to pierwszy z przejawów zaangażowania Banku w budowę cyfrowego państwa. W maju bank udostępnił też klientom korzystających z serwisów iPKO i Inteligo możliwość zakładania profili na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS i logowania do tej platformy za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.