Strona główna Wiadomości "Wypożyczka" w eurobanku – pożyczasz 5 000 zł na rok, oddajesz 5 000 zł i płacisz tylko jedną, z góry określoną "opłatę za wypożyczenie"

"Wypożyczka" w eurobanku – pożyczasz 5 000 zł na rok, oddajesz 5 000 zł i płacisz tylko jedną, z góry określoną "opłatę za wypożyczenie"

"Wypożyczka" w eurobanku – pożyczasz 5 000 zł na rok, oddajesz 5 000 zł i płacisz tylko jedną, z góry określoną "opłatę za wypożyczenie"

eurobank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchamiając od 1 czerwca 2015 roku ofertę pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” na wyjątkowo prostych zasadach – klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył, ponosząc dodatkowo tylko jedną, z góry określoną „opłatę za wypożyczenie” stanowiącą całkowity koszt pożyczki, np. dla kwoty kredytu 5 000 zł na okres 12 miesięcy opłata ta wynosi 500 zł.

 

„Wypożyczka” to oferta pożyczki gotówkowej skierowana przede wszystkim do klientów, którzy nie lubią niespodzianek – dzięki prostym zasadom klient już w momencie podejmowania decyzji o kwocie pożyczki poznaje stałą i całkowitą „opłatę za wypożyczenie” pieniędzy na okres 12 miesięcy. Decydując się na skorzystanie z „Wypożyczki”, klient otrzymuje tym samym gwarancję od banku, że nie zostanie obciążony żadnymi dodatkowymi, wcześniej nieokreślonymi kosztami związanymi z udzieleniem pożyczki, a całkowity roczny koszt pożyczki nie ulegnie zmianie w trakcie jej regularnej spłaty. Oferta pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” dostępna jest dla kwot 3 500, 5 000 oraz 10 000 złotych na roczny okres kredytowania.

WYPOŻYCZKA
Kwota pożyczki
na 12 miesięcy

 

Opłata za wypożyczenie”
3 500 zł

 

350 zł

 

5 000 zł

 

500 zł

 

10 000 zł

 

1 000 zł

 

Decyzja o przyznaniu pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” na dowolny cel może zapaść nawet w 15 minut. Wystarczy odwiedzić jedną z placówek eurobanku z dowodem osobistym oraz odpowiednim dokumentem potwierdzającym uzyskiwany dochód, np. zaświadczeniem o dochodach, wyciągiem z konta potwierdzającym wpływ wynagrodzenia lub drukiem RMUA z ostatnich 3 miesięcy. O „Wypożyczkę” w kwocie 3 500 złotych można wnioskować też w oparciu o oświadczenie o dochodach.

 

Klient ma również możliwość połączenia swojego dochodu z dochodem bliskiej osoby. Dodatkowo może samodzielnie wybrać dogodny dla siebie dzień spłaty raty oraz skorzystać z SMS-ów przypominających o tym terminie.

_______________

Udzielenie pożyczki gotówkowej „Wypożyczka”, jak i możliwość jej otrzymania na podstawie oświadczenia o dochodach, zależne są od wyniku oceny zdolności kredytowej Wnioskodawcy.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,41% dla przykładu reprezentatywnego na dzień 1.06.2015 r., dla założeń: całkowita kwota kredytu 5000 zł, na 12 miesięcy, prowizja i opłata przygotowawcza łącznie w kwocie 499,95 zł, oprocentowanie 0%, bez ubezpieczenia, rata miesięczna kredytu 458,33 zł, całkowita kwota do zapłaty 5499,95 zł.

Szczegóły oferty, w tym Regulamin udzielania kredytów i pożyczek, opłaty i prowizje oraz lista honorowanych dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód dostępne są na www.eurobank.pl i w placówkach eurobanku.

Źródło: Euro Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.