Strona główna Wiadomości Wojciech Sobieraj z nagrodą "Bankowego Menadżera 2015"

Wojciech Sobieraj z nagrodą "Bankowego Menadżera 2015"

Wojciech Sobieraj z nagrodą "Bankowego Menadżera 2015"

W tegorocznej edycji konkursu „Najlepszy Bank” Wojciech Sobieraj został uhonorowany tytułem „Bankowego Menadżera 2015”, a Alior Bank zajął trzecie miejsce w kategorii „Najlepszy duży bank komercyjny”.


Konkurs „Najlepszy Bank” był organizowany po raz dwudziesty czwarty. W tym roku po raz pierwszy Alior Bank oceniano w kategorii „Najlepszy duży bank komercyjny”, czyli wśród podmiotów posiadających kapitał własny o wartości ponad 3,5 miliarda złotych. Jury pod przewodnictwem prof. Adama Glapińskiego, wybranego na stanowisko prezesa Narodowego Banku Polskiego, brało pod uwagę takie kryteria jak dynamika, struktura portfela oraz efektywność, uwzględniając jednocześnie subiektywną ocenę poszczególnych jego członków. Nagroda to kolejne wyróżnienie dla Alior Banku przyznane w konkursie – w ubiegłym roku okazał się on bezkonkurencyjny w kategorii „Mały i średni bank komercyjny”.

 

W ramach plebiscytu wybrany został także najlepszy menadżer banku komercyjnego – w tym toku tytuł trafił do Wojciecha Sobieraja. Nagroda była przyznawana głosami banków, które dokonywała wyboru spośród wytypowanych przez redakcję „Gazety Bankowej” pięciu prezesów stale rozwijających biznes, inspirujących pracowników i czyniących swoją instytucję wiarygodną w oczach klientów. To kolejne wyróżnienie dla szefa Alior Banku w ostatnim czasie. Dwa tygodnie wcześniej został on uhonorowany „Złotym Laurem Inwestora” nadawanym w ramach pierwszej edycji rankingu „Liderzy Polskiej Gospodarności”.

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.