Wielka obniżka rat w Banku Millennium

Rozpoczęła się promocja, w ramach której klienci, którzy chcą spłacić swoje zobowiązania kredytowe z innych banków Pożyczką Konsolidacyjną Banku Millennium, otrzymają specjalne oprocentowanie w wysokości 5,99% oraz nie zapłacą prowizji za przyznanie pożyczki. Nowi klienci banku, którzy nie posiadają zobowiązań kredytowych, mogą skorzystać z „Promocji na powitanie”, w ramach której prowizja za przyznanie Pożyczki Gotówkowej z Gwarancją Najniższego Oprocentowania wynosi 0 zł.


Z promocji „Wielka obniżka rat III” mogą skorzystać klienci, którzy zawarli umowę Pożyczki Konsolidacyjnej oraz umowę ubezpieczenia na spłatę pożyczki „Bezpieczna Pożyczka”. W ramach promocji oprocentowanie kwoty przeznaczonej na spłatę produktów kredytowych tj. kredytów, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych oraz limitach w koncie z innych banków wynosi 5,99%. Od pozostałej kwoty pożyczki naliczane są odsetki zgodne z cennikiem usług. Dodatkowo, w ramach stałej oferty Banku Millennium, prowizja za przyznanie Pożyczki Konsolidacyjnej wynosi 0 zł.

 

Z „Promocji na powitanie” mogą skorzystać nowi klienci Banku Millennium, którzy dotychczas nie korzystali z usług banku lub ich relacja z bankiem nie trwa dłużej niż 30 dni. W ramach promocji prowizja za przyznanie Pożyczki Gotówkowej wynosi 0 zł. Klient otrzymuje też Gwarancję Najniższego Oprocentowania tj. jeżeli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy znajdzie tańszą ofertę pożyczki dla tej samej kwoty i okresu kredytowania oraz przedstawi otrzymaną ofertę na piśmie wraz z decyzją kredytową, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki zaproponowano mu w innym banku.

 

Promocja „Wielka obniżka rat III” trwa do 30 września 2016 r. „Promocja na powitanie” trwa do 30 czerwca 2016 r. Szczegóły dostępne są w regulaminach promocji w oddziałach banku oraz na www.bankmillennium.pl.>

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.