Strona główna Wiadomości Wakacje pożyczkowe w reklamie telewizyjnej

Wakacje pożyczkowe w reklamie telewizyjnej

Wakacje pożyczkowe w reklamie telewizyjnej

W piątek 31 maja rusza emisja nowej reklamy telewizyjnej Banku Millennium. Film promuje „Wakacje od spłaty raty”, czyli promocyjną ofertę Pożyczki Gotówkowej.

 

Urlop jest po to, by odpoczywać i mieć święty spokój. Dlatego Pożyczka Gotówkowa Banku Millennium nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala dodatkowo wziąć wakacje od spłaty raty. Można więc pojechać na wymarzony odpoczynek, a pierwszą ratę pożyczki spłacić dopiero po powrocie (do 3 miesięcy od podpisania umowy). Wystarczy podczas składania wniosku zadeklarować chęć przystąpienia do promocji.

 

– Pracując nad ofertą promocyjną, zawsze bierzemy pod uwagę sezonowe potrzeby naszych klientów. Wakacje to okres, który każdy z nas chce kojarzyć z przyjemnością, a nie obowiązkami. W to myślenie doskonale wpisuje się oferta Pożyczki Gotówkowej z Gwarancją najniższego oprocentowania i odroczoną płatnością pierwszej raty. Pozyskane w ten sposób środki pozwolą bezproblemowo sfinansować zaplanowany urlop, a promocja sprawi, że będzie on beztroski i udany – mówi Wioletta Pawińska, kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych.

 

W ramach nowej kampanii zobaczymy 15-sekundową reklamę telewizyjną oraz reklamy prasowe.

 

Pożyczka Gotówkowa to:

  • gwarancja najniższego oprocentowania

  • szybka decyzja – wstępna decyzja kredytowa nawet w 15 minut; wypłata środków nawet w ciągu 2 dni

  • korzystne oprocentowanie już od 8,9% w skali roku; jeszcze niższe oprocentowanie dla osób przelewających wynagrodzenie na konto w banku

  • niska rata – możliwość wyboru dnia spłaty raty i dopasowania jej do swoich możliwości – raty można rozłożyć nawet na 7 lat

Promocja ” Wakacje od spłaty raty” trwa do 14 lipca 2013 r. i dotyczy pożyczek do 30.000 zł.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.