VIII subskrypcja lokaty inwestycyjnej w Banku BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa VIII subskrypcja lokaty inwestycyjnej. Nowa propozycja to 18 miesięczna lokata, której oprocentowanie uzależnione jest od zmian wartości stawki referencyjnej WIBOR 3M. Obserwacje wskaźnika rozpoczną się 14 października 2016 r. i będą prowadzone co miesiąc do 14 marca 2018 r. Maksymalny zysk klienta może wynieść 4,5 proc. w skali okresu lokacyjnego (3 proc. w skali roku).

Lokata zapewnia gwarancję kapitału w całym okresie lokacyjnym, niezależnie od zmian wartości stawki referencyjnej WIBOR 3M. Za otwarcie, prowadzenie ani zerwanie lokaty nie są pobierane żadne opłaty.

Oferta Lokaty Inwestycyjnej jest skierowana do klientów oczekujących stopy zwrotu wyższej od oprocentowania lokat terminowych i posiadających wiedzę w zakresie rynków finansowych, którzy są skłonni do zainwestowania części swoich oszczędności, pomimo braku pewności osiągnięcia zysku na lokacie inwestycyjnej.

– Utrzymujący się stabilny poziom stóp procentowych NBP, który trwa od pierwszej połowy 2015 r. pozwala z optymizmem patrzeć na wyniki osiągane przez Lokatę Inwestycyjną VIII subskrypcji. Oprocentowanie lokaty będzie tym wyższe, im dłużej wzrost lub spadek WIBOR 3M nie przekracza wartości WBOR 3M z dnia 16 września 2016 r. o więcej niż 7 punktów bazowych – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas. – Należy jednak pamiętać, że zmiana stawki WIBOR 3M może nastąpić niezależnie od zmiany stóp procentowych NBP, co może skutkować wyjściem stawki poza przedział obserwacji – dodał Andrzej Budasz.

Stawka referencyjna WIBOR 3M (skrót od ang. Warsaw Interbank Offered Rate) jest to stawka oprocentowania 3-miesięcznych pożyczek na rynku międzybankowym. Jej wysokość zależy m.in. od wysokości stóp procentowych NBP ustalanych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Minimalna kwota inwestycji wynosi 4 000 zł. Z oferty Banku można skorzystać do 15 września 2016 r. Dostępna jest w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas, systemie [email protected], Centrum Telefonicznym. Lokata jest również oferowana w serwisie BGŻOptima pod nazwą Lokata Bez Wahania.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.