Strona głównaWiadomościTurniej tenisa o puchar prezesa ESBANKU Banku Spółdzielczego

Turniej tenisa o puchar prezesa ESBANKU Banku Spółdzielczego

W dniach 14-15 września 2013 roku na kortach MOSiR w Radomsku odbyła się dziesiąta edycja Turnieju Tenisa o Puchar Prezesa ESBANKU Banku Spółdzielczego. Wystąpiło w nim dwudziestu ośmiu zawodników.

Przez całą sobotę i niedzielę gracze rywalizowali w trzech kategoriach: Open, +45 mężczyzn oraz Debel. W kategorii Open mężczyzn zwyciężył Tomasz Moczek, który w meczu finałowym pokonał Michała Radeckiego 6:3, 6:1. Najlepszym graczem w kategorii +45 okazał się Andrzej Moczek, który wygrał w finale z Arkadiuszem Wojtalą 6:4, 6:1. W grze deblowej w finałowym pojedynku Piotr Radźwiecki i Michał Radecki pokonali parę Andrzej Moczek, Tomasz Moczek 6:3, 6:1.

Nagrody najlepszym zawodnikom wręczył prezes ESBANKU Banku Spółdzielczego Jacek Zacharewicz.

Źródło: ESBANK Bank Spółdzielczy