Strona główna Wiadomości Tańsze paczki z Bankiem Pocztowym do końca roku

Tańsze paczki z Bankiem Pocztowym do końca roku

Tańsze paczki z Bankiem Pocztowym do końca roku

Trwa przedświąteczna promocja banku i pocztowego kuriera – firmy Pocztex. Do końca 2013 roku dzięki dowolnej karcie Banku Pocztowego można skorzystać z 30% rabatu przy Pocztex Ekspres 24. Oznacza to nawet 25 zł oszczędności na przesyłce kurierskiej.

Wspólny program – „Świąteczny Rabat z Kartą” Banku Pocztowego i Poczty Polskiej rozpoczął się w listopadzie i trwa do końca grudnia br. Każda osoba posiadająca dowolną kartę Banku Pocztowego może skorzystać z rabatu w sieci ponad 5 tys. placówek Poczty Polskiej. Wysokość rabatu na usługę kurierską Pocztex Ekspres 24 wynosi aż 30%.

– W okresie świątecznym nadajemy bardzo dużo przesyłek. Dzięki Poczteksowi możemy jeszcze zdążyć przesłać prezenty naszym najbliższym z dodatkowym rabatem – mówi Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego.

Wystarczy jedynie okazać dowolną z posiadanych kart Banku Pocztowego podczas nadawania paczki. Są to m.in.: karta debetowa do Pocztowego Konta Standard lub Nestor, do Pocztowego Konta Oszczędnościowego, Pocztowego Konta Firmowego, jak również Pocztowa Karta Kredytowa czy ZASILACZ (karta pre-paid). To nawet 25 zł oszczędności na przesyłce kurierskiej tylko dzięki posiadaniu karty banku.

Karta do Pocztowego Konta Nestor i Standard Banku Pocztowego aktywnie wykorzystywana do płacenia za zakupy może być bezpłatna, zaś kartę ZASILACZ można kupić od ręki w placówce pocztowej (lista placówek na www.zasilacz24.pl) i zacząć od razu korzystać z promocji „Świąteczny Rabat z Kartą”.

Z usługi kurierskiej Pocztex Ekspres 24 posiadacze dowolnej karty Banku Pocztowego mogą skorzystać w jednej z 5 tys. placówek Poczty Polskiej, które oferują usługę Pocztex.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.