Taniej dla Profesjonalistów w Nest Banku

Oprocentowaniem kredytu od 2,47 proc. i nową ofertą specjalną, czyli prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 0 proc., dostępną do końca stycznia, zachęca przedstawicieli wolnych zawodów Nest Bank.


– Przedstawiciele wolnych zawodów to wymagający klienci, którzy oczekują od banku specjalnego traktowania– mówi Agnieszka Porębska-Kość, dyrektor zarządzający Obszarem Bankowości Przedsiębiorstw i Finansowania w Nest Banku. – Z doświadczenia wiemy, jak ważne dla tej grupy klientów jest ograniczenie bankowych formalności. Dlatego też nowa oferta Nest Banku odpowiada zarówno na potrzeby atrakcyjnych warunków cenowych, jak i najprostszej na rynku ścieżki aplikowania o kredyt.


Oprocentowanie kredytu dla Profesjonalistów w ofercie Nest Banku zaczyna się od 0,74 + WIBOR 3M, czyli aktualnie wyniesie ono w skali roku 2,47 proc., a prowizja za uruchomienie kredytu w ramach oferty specjalnej wynosi 0 proc. Nest Bank umożliwia uzyskanie kredytu
w wysokości do 550 tys. zł rozłożonego na niskie miesięczne raty dzięki długiemu okresowi spłaty kredytu. Ponadto klient ma możliwość skorzystania z Pakietu Flexi, dzięki któremu uzyskuje większe bezpieczeństwo spłaty kredytu poprzez możliwość zmiany daty płatności rat, zawieszenie spłaty rat kapitałowych na 3 miesiące, wydłużenie czasu kredytowania łącznie nawet o 6 miesięcy, a także obniżenie wysokości raty na określony czas.

 

– Kredyty dla Profesjonalistów to pieniądze dostępne w uproszczonym procesie kredytowym,
z szybką ścieżkę decyzyjną, dzięki której klient po zbadaniu jego zdolności kredytowej może uzyskać środki nawet w dniu składania wniosku. Dzięki automatyzacji procesów decyzyjnych już podczas rozmowy z doradcą przedsiębiorca może uzyskać wstępną decyzję kredytową – wyjaśnia
Agnieszka Porębska-Kość.

 

Z opisanych specjalnych ofert cenowych mogą skorzystać przedstawiciele takich wolnych zawodów jak: lekarz, stomatolog, weterynarz, fizjoterapeuta, farmaceuta, notariusz, adwokat, biegły rewident, biuro rachunkowe, doradca podatkowy czy zarządca nieruchomości.

Oferta specjalna obowiązuje do 31 stycznia 2017.

 

Dla Nest Banku mikrofirmy i przedstawiciele wolnych zawodów to jedne z kluczowych grup klientów. Dlatego w podstawowej ofercie banku znalazło się konto firmowe za bezwarunkowe
0 złotych, czyli bez opłat za następujące czynności: otwarcie i prowadzenie konta, wydanie
i korzystanie z pierwszej karty płatniczej, przelewy w bankowości elektronicznej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.