Strona głównaWiadomościSzybki i prosty Kredyt Pocztowy w ofercie Banku Pocztowego

Szybki i prosty Kredyt Pocztowy w ofercie Banku Pocztowego

W ofercie Banku Pocztowego pojawił się nowy kredyt gotówkowy pod nazwą Kredyt Pocztowy. Wraz z nowym procesem kredytowym, Klienci mogą teraz jeszcze szybciej i łatwiej uzyskać gotówkę na dowolny cel – wystarczy jedna wizyta w placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej. Dla kwoty kredytu do 45 tys. zł czas procesowania został skrócony nawet do 20 minut.

 

Kredyt Pocztowy jest już dostępny w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. Bank zadbał, by było szybciej i prościej, niż dotychczas. Dlatego przy minimum formalności Klienci mogą uzyskać gotówkę od 300 zł do 100 tys. zł, wypłata środków ma następować jeszcze tego samego dnia, a dla kwoty do 45 tys. zł czas procesowania może wynieść zaledwie 20 minut.

– Koncentrujemy się na Kliencie, jego potrzebie finansowej oraz wygodzie uzyskania gotówki. Dlatego w miejsce dotychczasowych produktów pożyczkowych i kredytowych wprowadzamy jeden Kredyt Pocztowy. Dzięki temu Klient nie musi wybierać między pożyczką a kredytem, a dla Banku to korzyść płynąca z jednego, szybszego procesu pozwalającego na wypłatę pieniędzy podczas jednej wizyty w Banku lub na Poczcie – mówi Krzysztof Telega, Członek Zarządu Banku Pocztowego.

Kredyt Pocztowy uzyskać można na okres od 3 do 96 miesięcy, z oprocentowaniem od 2,9%.

Bank Pocztowy w nowej ofercie jeszcze mocniej koncentruje się na indywidualnym podejściu do Klienta. Oznacza to, że Klienci posiadający dobrą historię kredytową, terminowo spłacający zobowiązania, będą mogli uzyskać lepsze warunki kredytowe.

Wprowadzenie do oferty nowego Kredytu Pocztowego będzie wsparte kampanią promocyjną w mediach, której start przewidziany jest na ostatni tydzień kwietnia br.

Źródło: Bank Pocztowy

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular