Strona główna Wiadomości Światowi Giganci na szóstkę w ofercie Banku Pocztowego

Światowi Giganci na szóstkę w ofercie Banku Pocztowego

Światowi Giganci na szóstkę w ofercie Banku Pocztowego

Ruszyła szósta subskrypcja produktu strukturyzowanego – „Światowych Gigantów”. Koniec emisji nastąpi 31 sierpnia br.

– Nasi klienci coraz częściej wykorzystują alternatywne formy inwestowania swoich oszczędności. „Światowi Giganci” są sprawdzonym i skutecznym połączeniem dwóch produktów – zbiorowego ubezpieczenia na życie i dożycie oraz lokaty 3-miesięcznej, charakteryzującej się wysokim oprocentowaniem. Do tej pory w ramach zakończonych pięciu emisji ulokowali niemal 15 mln zł, a każda kolejna cieszyła się coraz większym zainteresowaniem – mówi Karolina Stefanowicz, zastępca dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

„Światowi Giganci” to produkt strukturyzowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie, którego okres ubezpieczenia trwa 2 lata, a możliwy maksymalny zysk w tym okresie wynosi aż 15%. Minimalna kwota inwestycji to jedynie 3 tys. zł.

Wraz z ubezpieczeniem bank proponuje klientom możliwość skorzystania z lokaty 3-miesięcznej Gigant III. Jej oprocentowanie wynosi 6% w skali roku. Warunkiem skorzystania z lokaty jest jednoczesne zainwestowanie środków o przynajmniej tej samej wysokości w produkt strukturyzowany. Po okresie 3 miesięcy może zostać przedłużona na kolejny okres na warunkach standardowej oferty.

„Światowi Giganci” zostali  stworzeni przy współpracy z Open Life TU Życie S.A. Adresatami są osoby, które szukają możliwości osiągnięcia potencjalnie wyższego zysku w porównaniu ze standardową lokatą.

Do naliczania potencjalnego zysku z „Światowych Gigantów” wykorzystany zostaje koszyk 20 globalnych spółek  (m.in. Apple, Toyota, Samsung). Na stronie banku został umieszczony komunikat o sposobie naliczania potencjalnego zysku wraz z odpowiednimi linkami do notowań poszczególnych spółek.

Z produktu można skorzystać w sieci własnej Banku Pocztowego – placówkach i  oddziałach, w tym w mikrooddziałach.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.