Strona główna Wiadomości Stylowe Zakupy z Getin Bankiem

Stylowe Zakupy z Getin Bankiem

Stylowe Zakupy z Getin Bankiem

W połowie października br. wszystkie osoby, które otworzą konto w Getin Banku, mają szansę na duże zniżki w akcji promocyjnej „Stylowe Zakupy” organizowanej przez wydawnictwo Bauer. Nowi Klienci banku otrzymają nawet 200 zł zwrotu za zakupy w sklepach partnerskich.

 

Getin Bank przygotował kolejną interesującą ofertę. Każdy kto do 30 września br. otworzy konto w banku i weźmie udział w promocji „Stylowe Zakupy” wydawnictwa Bauer, zyska dodatkowe 20 proc. (maksymalnie do 200 PLN, zwrot w terminie do 14 dni od dokonania operacji) na produkty i usługi w ramach organizowanej akcji. Dodatkowo, nowi Klienci banku otrzymają kartę debetową MasterCard Display za darmo. To pierwsza na świecie karta interaktywna z wyświetlaczem, która łączy tradycyjne funkcje płatnicze z możliwością komunikowania się z bankiem bez używania komputera czy telefonu.

 

Aby uzyskać bonifikatę wystarczy, między 12 a 18 października, przyjść do wybranych punktów partnerskich ze specjalnymi kuponami, które znajdą się w Twoim STYLU (nr 10/2013) oraz GRAZII (nr 20/2013). Rabatem objęte są m.in.: najnowsze kolekcje odzieżowe jesień-zima 2013, kosmetyki, zabiegi odmładzające, wycieczki i wyjazdy.

Z promocji (z wyłączeniem karty debetową MasterCard Display) mogą także skorzystać obecni posiadacze konta w Getin Banku. Lista sklepów oraz punktów partnerskich znajduje się na stronie www.styl.pl. Pełny Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.regulaminy.pl, www.styl.pl oraz w siedzibie Organizatora Akcji.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.