Strona główna Wiadomości "Strzał w 10" – promocyjny leasing na samochody dostawcze

"Strzał w 10" – promocyjny leasing na samochody dostawcze

"Strzał w 10" – promocyjny leasing na samochody dostawcze

Jeszcze tylko przez kilka dni, do 30 czerwca, przedsiębiorcy mogą skorzystać z promocyjnej oferty Raiffeisen Leasing na samochody dostawcze o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 3,5 t.

 

– „Strzał w 10” to oferta na samochody dostawcze o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t i maksymalnej wartości pojazdu do 120 tys. złotych netto. W ramach promocji dziesięć pierwszych rat jest obniżonych o 50%. Tradycyjnie też oferujemy przedsiębiorcom szybki proces zawarcia umowy i minimum formalności – mówi Jarosław Nodzak, Dyrektor Sprzedaży Samochodów w Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

 

Wymagany udział własny oraz wartość końcowa wynosi 10%. W ramach produktu klient otrzymuje również promocyjne ubezpieczenie komunikacyjne Ergo Hestia. Okres finansowania to 36 lub 48 miesięcy.

 

Raiffeisen-Leasing Polska S.A.


Firma rozpoczęła swoją działalność 30 stycznia 1998 roku. Udziałowcem Raiffeisen Leasing jest Raiffeisen Bank Polska S.A. (100% udziałów). Po III kwartale 2014 Spółka jest jedną z największych firm leasingowych w Polsce z 7,7 % udziałem, zajmując tym samym drugą pozycję na rynku leasingu.

 

Misją Spółki jest wspieranie polskich firm (szczególnie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw) w finansowaniu ich działalności. Raiffeisen Leasing jest jednym z liderów w finansowaniu środków trwałych tj. pojazdy, środki transportu ciężkiego, maszyn i urządzeń oraz nieruchomości. Jednocześnie Raiffeisen Leasing oferuje finansowanie w obszarze IT i sprzętu medycznego, wyposażenia biur.

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.