Strona główna Wiadomości Strefa Golfa w Deutsche Bank PBC

Strefa Golfa w Deutsche Bank PBC

Strefa Golfa w Deutsche Bank PBC

Deutsche Bank PBC rozszerza Strefę Korzyści, dzięki której posiadacze prestiżowych kart płatniczych mogą teraz korzystać także z rabatów oferowanych w ramach nowo utworzonej Strefy Golfa.

 

Strefa Golfa to przywileje i zniżki oferowane przez Deutsche Bank PBC dla posiadaczy prestiżowych kart kredytowych Deutsche Bank Gold i Platinum oraz kart MasterCard Business. To propozycja zarówno dla zaawansowanych graczy, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z golfem.

 

Strefa Golfa Deutsche Bank PBC obejmuje m.in.:

  • pełny kurs golfa dla początkujących na obiektach golfowych w całej Polsce (już od 350 zł),
  • specjalna cena członkostwa Premium w największym w Polsce klubie golfowym Play Golf Club (349 zł),
  • zniżki do 25% na obiektach golfowych obejmujące: wstęp na pole, rabaty w sklepie golfowym, w restauracjach, a także na usługi szkoleniowe m.in. w renomowanej szkole golfa Toya David Leadbetter Golf Academy,
  • możliwość otrzymania zaproszeń na wyjątkowe turnieje golfowe, których partnerem jest Deutsche Bank.

 

Oferowane ceny i zniżki obowiązują do 31.12.2013 r. Powyższe przywileje dostępne są przy płatności kartą Deutsche Bank.

 

– Deutsche Bank od lat związany jest z golfem i wspiera turnieje zarówno w Polsce jak i na świecie. Chcemy, aby sport ten stał się bardziej powszechny w naszym kraju, dlatego też stworzyliśmy Strefę Golfa, która posiada szereg zniżek i przywilejów zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych golfistów. Mamy nadzieje, że dzięki Strefie Golfa powiększy się grono graczy, a golf stanie się sposobem na rodzinny weekend poza miastem – mówi Waldemar Jarek, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego Deutsche Bank PBC.

 

Deutsche Bank od wielu lat angażuje się w renomowane wydarzenia golfowe w Europie i na świecie. Do niezwykle popularnych należy rozgrywany w Bostonie turniej Deutsche Bank Championship, w którym wielokrotnym zwycięzcą był m.in. światowej klasy sportowiec – Tiger Woods. Turniej jest częścią legendarnego już US-PGA-Tour. Przez wiele lat Bank współorganizował także doskonale znany wszystkim golfistom na świecie Deutsche Bank Players Championship. Deutsche Bank jest także organizatorem Deutsche Bank Ladies’ Swiss Open, prestiżowego turnieju dla kobiet odbywającego się w ramach cyklu Ladies European Tour.

 

W Polsce Deutsche Bank PBC jest sponsorem najważniejszego polskiego turnieju golfowego dla zawodowych graczy i amatorów – Deutsche Bank Pro-Am Tour. W tym roku zawody odbędą się w ramach Deutsche Bank Polish Masters, podczas którego rozegrany zostanie finał europejskiej zawodowej ligi golfa – Pro Golf Tour.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.