Strona główna Wiadomości Strategiczne partnerstwo Raiffeisen Polbank i EVO Payments International w zakresie rozwoju biznesu terminalowego

Strategiczne partnerstwo Raiffeisen Polbank i EVO Payments International w zakresie rozwoju biznesu terminalowego

Strategiczne partnerstwo Raiffeisen Polbank i EVO Payments International w zakresie rozwoju biznesu terminalowego

Raiffeisen Polbank zawarł umowę z EVO Payments International (EVO), globalnym liderem na rynku rozliczeń elektronicznych i płatności kartowych, co do strategicznego partnerstwa w zakresie rozwoju biznesu terminalowego w Polsce.

 

W ramach współpracy Raiffeisen Polbank przekaże zarządzanie biznesem terminalowym do nowej spółki stworzonej przez EVO do współpracy z bankiem. EVO, prowadzące działalność w USA, Kanadzie i Europie, zaoferuje z kolei firmom, które używają w swoim biznesie terminali i są klientami banku, szereg najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie obsługi transakcji kartowych oraz alternatywnych metod realizacji płatności, jak również będzie uczestniczyć w pozyskiwaniu udziałów w rynku. Przewiduje się, że po uzyskaniu niezbędnych zgód ze strony organów nadzoru realizacja umowy nastąpi w trzecim kwartale 2015 roku.

 

Pragniemy zaoferować naszym klientom możliwość korzystania z obsługi płatności kartowych na najwyższym poziomie. Dlatego poszukiwaliśmy partnera, który zapewni im skuteczne realizowanie transakcji z wykorzystaniem terminali i zaproponuje najbardziej innowacyjne rozwiązania produktowe, a jednocześnie będzie posiadał ugruntowane doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi. Strategiczne partnerstwo z EVO odpowiada na te potrzeby. Będziemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszego wspólnego przedsięwzięcia, oferując swoim obecnym i nowym klientom nowoczesne i praktyczne rozwiązania wspierające rozwój biznesu. Dzięki współpracy planujemy zwiększenie udziałów nie tylko w segmencie mikroprzedsiębiorstw, ale również korporacji” – powiedział Piotr Czarnecki, Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Raiffeisenem w Polsce” powiedział James G. Kelly, dyrektor generalny EVO Payments International. „Ten alians umacnia naszą pozycję na polskim rynku i zapewnia dodatkowe możliwości wynikające ze współpracy z wiodącą instytucją finansową. Oczekujemy, że zasięg naszego działania ulegnie rozszerzeniu dzięki dostarczaniu poprzez naszą platformę zaawansowanych rozwiązań płatniczych klientom Raiffeisen Polbank. Dzięki współpracy z EVO z kompleksowych, innowacyjnych rozwiązań na rynku płatności elektronicznych i obsługi kart będą mogli korzystać zarówno obecni, jak i potencjalni klienci Raiffeisen Polbank.”


W ramach aktualnie prowadzonej promocji nowego konta dla mikroprzedsiębiorstw (Wymarzone Konto dla Biznesu) bank oferuje w dzierżawie terminale za 1 zł przez okres przez okres dwóch miesięcy. Po tym czasie firmy będą mogły korzystać z urządzeń, płacąc 39 zł miesięcznie.

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.