Strona główna Wiadomości Sprzęt IT w sieci Sferis w korzystnym leasingu

Sprzęt IT w sieci Sferis w korzystnym leasingu

Sprzęt IT w sieci Sferis w korzystnym leasingu

W grudniu 2013 spółka Raiffeisen-Leasing Polska rozpoczęła współpracę z siecią Sferis w zakresie finansowania sprzętu IT. W przygotowanej przez obie firmy ofercie klient prowadzący działalnoś gospodarczą i planujący zakup sprzętu może skorzystać z opcji leasingu operacyjnego lub z formuły leasingowo-bankowej, w której otrzymuje konto firmowe Platynowe (Raiffeisen Polbank) za 0 zł i niższe raty leasingowe (Raiffeisen-Leasing Polska).


Współpraca objęła na razie 10 salonów Sferis, w których klient załatwi wszystkie formalności finansowe i w ciągu 30 minut otrzyma wybrany sprzęt IT, korzystając z uproszczonej i łatwej procedury leasingowej. RLPL i Sferis zamierzają rozszerzyć współpracę i udostępnić tę formułę finansowania w większej liczbie salonów.

 

Sferis jest dynamicznie rozwijającą się specjalistyczną siecią sprzedaży detalicznej oferującą urządzenia IT i RTV/AGD. Sferis istnieje na rynku od 1992 roku. Od 2007 należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy ACTION S.A. Wartość spółki budują przede wszystkim salony własne, zlokalizowane w najbardziej prestiżowych centrach handlowych największych miast w Polsce, ale także salony partnerskie i stoiska typu „wyspa”. Sferis w swoich salonach oferuje atrakcyjną gamę produktów i usług dostosowaną do najnowszych trendów w nowych technologiach.

 

Raiffeisen-Leasing Polska

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.