Strona głównaWiadomości"Rodzina 500+" w plusbank24

"Rodzina 500+" w plusbank24

Z dniem 6 czerwca wszyscy obecni i przyszli klienci PlusBanku mogą składać wnioski on-line o przyznanie świadczenia wychowawczego w programie „Rodzina 500+”.

 

Wystarczy zalogować się do bankowości elektronicznej plusbank24.pl i w głównym menu wybrać zakładkę Wnioski”. System w prosty, intuicyjny sposób poprowadzi użytkownika przez cały proces rejestracji tj. uzupełni we wniosku dane wnioskodawcy oraz nr konta osobistego w PlusBanku do przelewania środków z tytułu świadczenia. Wypełniony wniosek kierowany jest do systemu administracji publicznej celem dalszej weryfikacji.

Z myślą o klientach została przygotowana skrócona instrukcja, wyświetlana po zalogowaniu do bankowości elektronicznej plusbank24.pl. Szersze informacje dotyczące programu „Rodzina 500+” są przedstawione na stronie plusbank.pl/rodzina500plus.

Jak powiedział Paweł Reichelt, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej PlusBanku – „Poprzez bankowość elektroniczną plusbank24.pl umożliwiamy nie tylko w wygodny sposób składanie wniosków w programie ”Rodzina 500+”, ale również bieżącą kontrolę, na ekranie komputera czy urządzenia mobilnego, wpływów środków na konto z tytułu świadczenia wychowawczego. Wdrożenie nowej funkcjonalności w systemie plusbank24.pl jest kolejnym krokiem wychodzenia Banku naprzeciw codziennym potrzebom naszych klientów.”

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular