Strona główna Wiadomości Reklama TV nowej aplikacji mobilnej Banku Millennium

Reklama TV nowej aplikacji mobilnej Banku Millennium

Reklama TV nowej aplikacji mobilnej Banku Millennium

Bank Millennium rozpoczyna kampanię reklamową nowej aplikacji mobilnej i zachęca do udziału w promocji „Zyskaj 360 zł”. W reklamie ponownie zobaczymy Radka Kotarskiego.


Reklama telewizyjna przedstawia nową aplikację mobilną Banku Millennium stworzoną tak, by było ją łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników. W końcu każdy z nas jest inny i ma zupełnie inne podejście do życia czy finansów. Aplikacja oferuje możliwość ustawienia własnego tła i wybranych funkcji w taki sposób, by były widoczne jeszcze przed zalogowaniem. Pozwala też definiować skróty do najczęściej wykonywanych operacji. Wiele ustawień można dowolnie zmieniać i edytować zależnie od swoich upodobań.

 

W letniej promocji „Zyskaj 360 zł”, klienci którzy jeszcze nie posiadają rachunku w Banku Millennium i otworzą Konto 360° lub Konto 360°Student oraz aktywują aplikację mobilną, mogą otrzymać zwrot 2% wydatków dokonanych kartą do konta i 10% wydatków opłaconych BLIKIEM, łącznie do 60 zł miesięcznie (360 zł w ciągu pół roku). Wystarczy płacić za zakupy kartą lub smartfonem.

 

Kampania obejmuje działania w telewizji i w Internecie. Telewizyjny spot będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich oraz wybranych kanałach tematycznych.

Kreację przygotowała agencja Change Integrated, zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative Media, a za działania reklamowe w Internecie odpowiada agencja Isobar Poland.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.