Strona główna Wiadomości Przytul 12 odsetek z Bankiem BPH

Przytul 12 odsetek z Bankiem BPH

Przytul 12 odsetek z Bankiem BPH

Przytul 12 odsetek – pod takim hasłem ruszyła kampania kredytu gotówkowego w Banku BPH, w której bank zwróci kredytobiorcom odsetki zapłacone w pierwszych 12 ratach kredytu.

 

Każdemu klientowi, który będzie terminowo spłacał raty kredytu, Bank BPH zwróci wszystkie odsetki zapłacone w pierwszych 12 ratach.

 

W spocie telewizyjnym symbolem wracających odsetek jest 12 sympatycznych pluszaków, które za wszelką cenę i na różny, nierzadko zabawny sposób, chcą wrócić i zostać przytulone przez bohatera filmu – w domyśle kredytobiorcę. Ich wysiłki w końcu się udają – nasz bohater „przytula” i zabiera wszystkie 12 Odsetek na przejażdżkę.

 

Telewizyjna kampania reklamowa wystartowała 7 czerwca i potrwa do końca sierpnia. „Odsetkowe spoty” można zobaczyć w najważniejszych stacjach telewizyjnych, m.in. w TVP 1, TVP 2, TVN, Polsacie, a także na platformach VOD. Równolegle trwa kampania w Internecie. Działania te są wspierane materiałami reklamowymi w placówkach Banku BPH, w tym siatkami typu one way visionw witrynach placówek, a także lokalnymi działaniami mikromarketingowymi.

Koncepcja komunikacji i kreacja kampanii opracowana została przez agencję Saatchi natomiast za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starlink.

 

Zobacz jak Odsetki starają się wrócić do kredytobiorcy:

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.