Strona główna Wiadomości Przełomowa oferta pożyczki i konsolidacji w Alior Banku – oprocentowanie niższe aż o 30%

Przełomowa oferta pożyczki i konsolidacji w Alior Banku – oprocentowanie niższe aż o 30%

Przełomowa oferta pożyczki i konsolidacji w Alior Banku – oprocentowanie niższe aż o 30%

Alior Bank wprowadza zupełnie nowy model zniżek dla klientów wnioskujących o pożyczkę gotówkową lub kredyt konsolidacyjny. Bank inspirując się rozwiązaniami z branży ubezpieczeniowej, przygotował ofertę pożyczki, w ramach której osobom z dobrą historią kredytową obniża oprocentowania aż o 30%.


Alior Bank po raz kolejny zmienia zasady panujące na rynku usług finansowych, wprowadzając nowy model zniżek pożyczkowych dla klientów. Inspiracją do stworzenia przełomowej oferty były wielkie zniżki dla bezszkodowych kierowców. Bank mechanizm ten przenosi teraz na osoby, które regularnie spłacają lub już spłaciły swoje pożyczki, czyli mają dobrą historię kredytową, oferując im obniżkę oprocentowania aż o 30%.

 

Stale przyglądamy się najlepszym praktykom, nie tylko z rynku bankowego, ale również
z innych branż, których wdrożenie stanowiłoby dodatkową korzyść dla naszych klientów. Dobrzy kierowcy od lat korzystają ze zniżek na ubezpieczenia komunikacyjne, dlaczego zatem nie dać podobnej możliwości klientom banków, którzy sumiennie spłacają swoje pożyczki?- mówi Wojciech Sobieraj, prezes Zarządu Alior Banku. Jako pierwsi na rynku wprowadzamy produkt – pożyczkę gotówkową lub kredyt konsolidacyjny – premiujący solidnych kredytobiorców. Klienci, którzy z niego skorzystają, otrzymają oprocentowanie niższe aż o 30% od oprocentowania dotychczasowej pożyczki -dodaje Wojciech Sobieraj.

 

Z wyjątkowej oferty mogą skorzystać nowi klienci, którzy posiadają jedną lub więcej pożyczek w innym banku i terminowo opłacali raty w okresie minimum jednego roku od złożenia wniosku w Alior Banku. O kredyt mogą ubiegać się również osoby, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy od momentu złożenia wniosku spłaciły poprzednie zobowiązania w innym banku i przez minimum rok nie miały opóźnień w spłacie rat.

 

Aby otrzymać oprocentowanie niższe o 30%, wystarczy przedstawić dokumenty potwierdzające aktualne oprocentowanie pożyczki (harmonogram spłat, zaświadczenie z banku, umowę kredytową, formularz informacyjny). W przypadku braku ww. dokumentów lub przy wniosku o nową pożyczkę, oprocentowanie zostanie obniżone o 30% od stawki bazowej, wynoszącej 10%.

 

W ramach oferty klient może pożyczyć kwotę do 50 tys. zł – w przypadku zaciągnięcie nowej pożyczki oraz nawet do 200 tys. zł, gdy przenosi jedno lub więcej zobowiązań z innego banku. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy, a środki można otrzymać nawet w ciągu jednego dnia.

 

Nowa oferta Alior Banku to idealna propozycja dla osób, które regularnie spłacają pożyczki i nie uzyskują z tego tytułu korzystniejszych warunków w swoich dotychczasowych bankach. Uzyskanie pożyczki jest bardzo łatwe. Można to zrobić wypełniając wniosek internetowy, odwiedzając dowolny oddział Alior Banku lub dzwoniąc na infolinię pod numer 19 502.

 

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.