Strona główna Wiadomości Pożyczka dla mikro firm na dowolny cel w Banku Pekao

Pożyczka dla mikro firm na dowolny cel w Banku Pekao

Pożyczka dla mikro firm na dowolny cel w Banku Pekao

Bank Pekao wprowadził do oferty Pożyczkę Ekspresową Biznes. Środki z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą, bez konieczności dokumentowania wydatków i ustanawiania zabezpieczeń.

 

Pożyczka Ekspresowa Biznes to rozwiązanie dla mikro przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiego dostępu do gotówki. Udzielając tej pożyczki, Bank nie wymaga od przedsiębiorcy ustanowienia zabezpieczeń rzeczowych, np. zastawu rejestrowego. Ograniczona została również liczba wymaganych dokumentów, a pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, np. wyposażenie lokalu usługowego, zakup samochodu służbowego, czy zakup towaru do sklepu. Przedsiębiorca nie musi przedstawiać w Banku faktur, czy innych rachunków potwierdzających na co wydał środki pochodzące z pożyczki.

 

Chcemy, aby każdy przedsiębiorca, znalazł w Banku Pekao produkt kredytowy dostosowany do swoich potrzeb, możliwości i skali prowadzonego biznesu. Tworząc nasz nowy produkt – Pożyczkę Ekspresową Biznes myśleliśmy o mikro przedsiębiorcach, którzy po prostu potrzebują środków na różne wydatki w ramach prowadzonej działalności. Uprościliśmy procedury. Parametry produktu – wydłużony do 5 lat okres spłaty, czy maksymalną kwotę kredytu, dobraliśmy w taki sposób, aby mikro przedsiębiorca poprawił swoją płynność, równocześnie nie obciążając zbytnio bilansu firmy – powiedział Emanuele Cacciatore, Dyrektor Zarządzający Departamentem Klienta Biznesowego Banku Pekao.

 

Maksymalna kwota pożyczki to 100 tysięcy złotych. Oprocentowanie jest negocjowane. Środki z kredytu przekazywane są jednorazowo na rachunek klienta. Pożyczka udzielana jest na okres od 12 do 60 miesięcy. Spłata dokonywana jest w miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych. Klient ma możliwość wyboru spłaty kredytu w ratach równych lub malejących.

 

Pożyczka Ekspresowa Biznes przeznaczona jest dla firm, prowadzących uproszczoną rachunkowość, których roczny obrót nie przekracza 1,5 miliona złotych.

Źródło: Bank Pekao SA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.