Strona główna Wiadomości Ponad 10% zysku z Polisy Inwestycyjnej w Banku Zachodnim WBK.

Ponad 10% zysku z Polisy Inwestycyjnej w Banku Zachodnim WBK.

Ponad 10% zysku z Polisy Inwestycyjnej w Banku Zachodnim WBK.

Z początkiem listopada zakończył się dwuletni okres inwestycyjny dla produktu strukturyzowanego pod nazwą Polisa Inwestycyjna Solidne Marki.

 

Polisa przygotowana została przez BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie wraz z Bankiem Zachodnim WBK. Wynik inwestycyjny wyniósł 10,45%, co odpowiada zyskowi w produkt opodatkowany podatkiem od dochodów kapitałowych na poziomie 12,9% w skali dwóch lat  (tj. 6,45% w skali roku). Klienci, którzy przystąpili do inwestycji, oprócz możliwości zrealizowania zysku, otrzymali także ubezpieczenie na życie. Minimalna kwota inwestycji wynosiła trzy tysiące złotych.

 

Polisa Inwestycyjna Solidne Marki dawała klientom możliwość zarabiania w oparciu o notowania akcji największych niemieckich spółek giełdowych indeksu DAX: Allianz, BASF, Bayer, Daimler, Deutsche Bank, Deutsche Telekom, E.ON, BMW, SAP, SIEMES. Zmiany wartości akcji spółek obserwowane były w czterech momentach w ciągu okresu inwestycji. Dobre notowania giełdowe większości spółek w okresie inwestycyjnym przełożyły się na wypracowanie pozytywnego wyniku inwestycji.

 

Zasady ubezpieczenia, w tym okresy jego oferowania, zasady rezygnacji, ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela i ewentualne opłaty regulują Warunki Ubezpieczenia dostępne na www.bzwbkaviva.pl.>


BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. i BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych S.A. 

Źródło: BZ WBK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.