Strona główna Wiadomości PKO BP otwiera dodatkowe oddziały w najbliższe soboty

PKO BP otwiera dodatkowe oddziały w najbliższe soboty

PKO BP otwiera dodatkowe oddziały w najbliższe soboty

Bank zdecydował o otwarciu placówek w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, a tym samym zwiększonymi potrzebami klientów na dodatkową gotówkę na zakupy. Dostępność w soboty ułatwi też wizytę w oddziale klientom, którzy nie mają takiej możliwości w dzień powszedni.

 

W sobotę 7 i 14 grudnia br. czynnych będzie dodatkowo 430 placówek Banku w całej Polsce. Bank otwiera swe oddziały nie tylko z myślą o klientach chcących zrealizować większe wypłaty gotówki, ale również pragnących sfinansować wydatki świąteczne z dodatkowych środków. Świąteczną, promocyjną ofertę pożyczki bez prowizji i z niskim oprocentowaniem oraz z opcją dodatkowej gotówki na dowolny cel, szczególnie pożądanej w tym okresie, PKO Bank Polski przygotował dla klientów, którzy zechcą skonsolidować swoje zobowiązania z innych banków.

 

Promocyjne warunki Mini Ratki to:

  • 0% prowizji i niskie oprocentowanie 10,99% dla ubezpieczonych pożyczek w kwocie od 15 000 zł
  • Możliwość otrzymania dodatkowej ekstra gotówki na dowolny cel
  • Pożyczka w kwocie aż do 150 000 zł
  • Okres kredytowania aż do 120 miesięcy, dzięki czemu raty mogą być naprawdę niskie
  • Pakiet ubezpieczeniowy chroniący pożyczkobiorcę od skutków zdarzeń utrudniających lub uniemożliwiających spłatę pożyczki
  • Bez poręczycieli i bez zabezpieczeń
  • Możliwość otrzymania środków bez zaświadczeń – w przypadku klientów posiadających ROR w PKO Banku Polskim, na które wpływają dochody, wystarczy oświadczenie
  • Wstępna informacja o możliwości otrzymania pożyczki już w 5 minut
  • Dla ubezpieczonych pożyczek w kwocie poniżej 15 000 zł prowizja 4% przy oprocentowaniu 13,99%.

Lista oddziałów pracujących w soboty dostępna jest na stronie Banku pod adresem www.pkobp.pl w zakładce Aktualności.

Wizyta w oddziale to okazja nie tylko do załatwienia bieżących spraw, takich jak wypłata gotówki czy uregulowanie zobowiązań przed końcem roku. To także możliwość skorzystania z innowacyjnych produktów, jakie do oferty wprowadził Bank w ostatnim czasie. Dobry przykład stanowi konto PKO Junior przeznaczone dla dzieci poniżej 13. roku życia. Konto zasilone poprzez środki rodziców czy dalszej rodziny może być ciekawą alternatywą dla prezentów gwiazdkowych. Dzięki temu rozwiązaniu dziecko jest w stanie zrealizować zakup upragnionego prezentu, a przy okazji rozpocząć swoją przygodę z oszczędzaniem.

PKO Junior jest  jednym z pierwszych na świecie serwisów bankowości internetowej dla najmłodszych i zarazem kompleksowym programem edukacji finansowej. Poprzez swoje osobiste konto internetowe dziecko może otrzymywać kieszonkowe, inicjować przelewy, doładowywać telefon komórkowy, oszczędzać na określone cele czy podejmować i realizować wyzwania stawiane przez rodziców. Równocześnie dziecko uczy się pod nadzorem rodzica świadomie zarządzać budżetem oraz zdobywa praktyczną umiejętność obsługi konta bankowego.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.