Strona główna Wiadomości PKO BP Finat w nowej odsłonie

PKO BP Finat w nowej odsłonie

PKO BP Finat w nowej odsłonie

13 stycznia 2014 r. ruszyła nowa strona finat.pl – serwis internetowy jednego z agentów transferowych działających na polskim rynku.

 

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników rynku finansowego, którzy potrzebują specjalistycznej, rzetelnej i kompleksowej informacji na temat działalności funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń kapitałowych, czy OFE, Finat uruchomił nową stronę internetową. Staraliśmy się zawrzeć jak najwięcej informacji, aby przy tym nasz serwis internetowy był funkcjonalny i intuicyjny” – mówi prezes PKO BP Finat Agnieszka Surmacka.

Strona internetowa zyskała dodatkowe funkcjonalności, prostą i przejrzystą strukturę oraz nowoczesną szatę graficzną. Wprowadzone zmiany mają na celu podniesienie komfortu korzystania z serwisu, uproszczenie dostępu do oferty produktowej, a także pozyskiwanie aktualnych informacji, komentarzy i analiz prawnych, ekonomicznych i gospodarczych.

 

Strona główna serwisu została podzielona na dwa panele poprzez wyodrębnienie menu produktowego i eksperckiego. W menu produktowym wyróżniono pięć kategorii: usługi dla TFI, usługi dla PTE, usługi dla UFK, dystrybucja funduszy i technologia. Całkowicie zmienił się wygląd strony dzięki zastosowanie atrakcyjnej grafiki. Witryna została zaprojektowana w zgodzie z aktualnymi trendami.

 

Jednym z nowych rozwiązań, które znalazły się w serwisie jest strefa ekspercka, stworzona specjalnie z myślą o potrzebach Klientów. Znajdują się w niej najważniejsze informacje oraz analizy i komentarze eksperckie – wszystko to, co jest istotne i ciekawe z punktu widzenia klientów i uczestników rynków finansowych. Natomiast wszelkie podstawowe kwestie nurtujące Klientów Finat zostały wyjaśnione w formie pytań i odpowiedzi (FAQ).

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.