PKO Bank Polski nagrodzony Laurem Pośredników Finansowych

W II edycji Konkursu o Laur Pośredników Finansowych Bank zdobył nagrodę w kategorii dla banków – kredyty hipoteczne. Nagroda jest wyrazem uznania pośredników finansowych zrzeszonych w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych dla oferty oraz stosowanych przez Bank standardów współpracy a także sprawności i przejrzystości procesów sprzedaży kredytów hipotecznych.


– PKO Bank Polski od lat jest liderem w finansowaniu potrzeb mieszkaniowych Polaków. Zwycięstwo zapewniły nam zarówno bardzo atrakcyjna oferta kredytowa, jak i najwyższa jakość współpracy z klientami i firmami pośredniczącymi w ich sprzedaży – mówi Agnieszka Krawczyk, dyrektor Departamentu Produktów Bankowości Hipotecznej, która odebrała nagrodę.

 

PKO Bank Polski jest beneficjentem trendów na rynku kredytów hipotecznych. Jest również liderem w finansowaniu potrzeb mieszkaniowych Polaków. Zajmuje pierwszą pozycję na rynku posiadając blisko 32 proc. udziału w sprzedaży kredytów mieszkaniowych dla osób prywatnych (według danych Związku Banków Polskich). „Własny Kąt hipoteczny” jest doceniany zarówno przez klientów, jak i ekspertów z branży. Również w 2017 roku został nagrodzony Złotym Bankierem. Niejednokrotnie był zwycięzcą rankingów kredytów hipotecznych przygotowywanych przez redakcję porównywarki finansowej Comperia.pl. i nagrodzony statuetką w prekursorskiej inicjatywie Comperia Stars.

 

Zgodnie z zasadami konkursu pośrednicy finansowi, zrzeszeni w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, oddają głosy w 4 kategoriach: Bank – kredyty hipoteczny, Bank – kredyty gotówkowe, Firma/Towarzystwo Ubezpieczeniowe, Instytucja pożyczkowa. Inicjatywa pośredników finansowych wspiera promowanie najlepszych praktyk we współpracy w relacji pośrednik – instytucja finansowa.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.